35ste toernooi van Brussel op zondag 28 april 2019

eitje
Posts: 89
Joined: Fri Mar 19, 2004 15:19

Re: 35ste toernooi van Brussel op zondag 28 april 2019

Post by eitje » Tue Apr 16, 2019 12:31

Een wijziging in het deelnemersveld.
Helaas heeft Wim Bor moeten afzeggen maar zijn plaats wordt ingenomen door Arjan van Galen.

Er zijn nog steeds vier plaatsen open...

01 Ibrahim Adiatu I Damier Royal Ixellois
02 Vandeberg Yves I DC Brabo Antwerpen
03 Klarenbeek Henk I DES Lunteren
04 Casaril Patrick I Damier Mosan-Renaissance
05 Braye Renaud I Damier Mosan-Renaissance
06 den Hollander Steven I NL
07 van der Plas Jack I NL
08 de Leeuw Cees I NL
09 Kieskamp Eva I NL
10 van de Pol Evert I BDSV Barneveld
11 de Kruijf Matthias I B.D.S.V. – Barneveld
12 Heij Jaap I D.E.S. – Lunteren
13 Willemsen Marinus I D.E.S.- Lunteren
14 Hendriksen Michel Hendriksen jr I D.E.S. – Lunteren
15 Romijn Jan Cornelis I Rotterdam
16 van der Ploeg Ton I Damclub DBS Baarn Soest
17 van Galen Arjan I D.E.S.- Lunteren
18 Timmer Henk I Damclub PDC Putten
19 Ruesink Henk I Denk en Zet Culemborg
20 Maturin Nyamsi Tomi I Damier Royal Ixellois
21 Hermans Valère I Damclub Genk
22 van Berkel Anton I NL
23 Cysouw Jan I D.E.S. – Lunteren
24 Roeterdink Gerrit I D.E.Z – Laren
25 Neutel Sander I D.E.S. – Lunteren.
26 Timmerman Laura I D.E.S. – Lunteren
27 Kumbu-Ngoma Jean I FR
28 Verveer Roy I Rotterdam
29 Alias Raoul I Curacao
30 De Broeck Henri I Damier Cinquantenaire-Bruxelles
31 Schoenmakers Gijs I RAES DC Maastricht
32 Damen Andy I RAES DC Maastricht
33 Blanpain Régis I FR
34 Plantin Jean-Paul I FR
35 Carton Mickael I FR
36 Botte Philippe I FR

eitje
Posts: 89
Joined: Fri Mar 19, 2004 15:19

Re: 35ste toernooi van Brussel op zondag 28 april 2019

Post by eitje » Thu Apr 18, 2019 14:10

Helaas een afmelding van de eigen club waardoor we terug op 35 deelnemers zitten.

Er zijn nog vijf plaatsen beschikbaar.

01 Ibrahim Adiatu I Damier Royal Ixellois
02 Vandeberg Yves I DC Brabo Antwerpen
03 Klarenbeek Henk I DES Lunteren
04 Casaril Patrick I Damier Mosan-Renaissance
05 Braye Renaud I Damier Mosan-Renaissance
06 den Hollander Steven I NL
07 van der Plas Jack I NL
08 de Leeuw Cees I NL
09 Kieskamp Eva I NL
10 van de Pol Evert I BDSV Barneveld
11 de Kruijf Matthias I B.D.S.V. – Barneveld
12 Heij Jaap I D.E.S. – Lunteren
13 Willemsen Marinus I D.E.S.- Lunteren
14 Hendriksen Michel Hendriksen jr I D.E.S. – Lunteren
15 Romijn Jan Cornelis I Rotterdam
16 van der Ploeg Ton I Damclub DBS Baarn Soest
17 van Galen Arjan I D.E.S.- Lunteren
18 Timmer Henk I Damclub PDC Putten
19 Ruesink Henk I Denk en Zet Culemborg
20 Maturin Nyamsi Tomi I Damier Royal Ixellois
21 Hermans Valère I Damclub Genk
22 van Berkel Anton I NL
23 Cysouw Jan I D.E.S. – Lunteren
24 Roeterdink Gerrit I D.E.Z – Laren
25 Neutel Sander I D.E.S. – Lunteren.
26 Timmerman Laura I D.E.S. – Lunteren
27 Kumbu-Ngoma Jean I FR
28 Verveer Roy I Rotterdam
29 Alias Raoul I Curacao
30 Schoenmakers Gijs I RAES DC Maastricht
31 Damen Andy I RAES DC Maastricht
32 Blanpain Régis I FR
33 Plantin Jean-Paul I FR
34 Carton Mickael I FR
35 Botte Philippe I FR

eitje
Posts: 89
Joined: Fri Mar 19, 2004 15:19

Re: 35ste toernooi van Brussel op zondag 28 april 2019

Post by eitje » Sun Apr 21, 2019 23:18

Gisteren was de officiële afsluiting van de inschrijvingen.
Op de valreep nog een afzegging maar ook nog enkele inschrijvingen waardoor we nu op 37 deelnemers zitten.
De organisatie zoekt eigenlijk nog een 38ste deelnemer (maar eigenlijk kunnen we nog altijd gaan tot 40) zodat we onze 'make-even' niet hoeven te gebruiken.

01 Ibrahim Adiatu I Damier Royal Ixellois
02 Vandeberg Yves I DC Brabo Antwerpen
03 Klarenbeek Henk I DES Lunteren
04 Casaril Patrick I Damier Mosan-Renaissance
05 Braye Renaud I Damier Mosan-Renaissance
06 den Hollander Steven I NL
07 van der Plas Jack I NL
08 de Leeuw Cees I NL
09 Kieskamp Eva I NL
10 van de Pol Evert I BDSV Barneveld
11 de Kruijf Matthias I B.D.S.V. – Barneveld
12 Heij Jaap I D.E.S. – Lunteren
13 Willemsen Marinus I D.E.S.- Lunteren
14 Hendriksen Michel Hendriksen jr I D.E.S. – Lunteren
15 Romijn Jan Cornelis I Rotterdam
16 van der Ploeg Ton I Damclub DBS Baarn Soest
17 van Galen Arjan I D.E.S.- Lunteren
18 Timmer Henk I Damclub PDC Putten
19 Ruesink Henk I Denk en Zet Culemborg
20 Maturin Nyamsi Tomi I Damier Royal Ixellois
21 Hermans Valère I Damclub Genk
22 van Berkel Anton I NL
23 Cysouw Jan I D.E.S. – Lunteren
24 Roeterdink Gerrit I D.E.Z – Laren
25 Neutel Sander I D.E.S. – Lunteren.
26 Timmerman Laura I D.E.S. – Lunteren
27 Kumbu-Ngoma Jean I FR
28 Verveer Roy I Rotterdam
29 Alias Raoul I Curacao
30 Schoenmakers Gijs I RAES DC Maastricht
31 Damen Andy I RAES DC Maastricht
32 Blanpain Régis I FR
33 Plantin Jean-Paul I FR
34 Carton Mickael I FR
35 Riupassa David I Damclub Brainsport uit Eindhoven
36 Libbrecht ALex I Phenix Kortrijk
37 Egels Maxime I Phenix Kortrijk

Post Reply