World Draughts Forum

It is currently Sat May 26, 2018 06:07

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 22 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
PostPosted: Mon Feb 26, 2018 18:45 
Offline

Joined: Fri Mar 19, 2004 15:19
Posts: 70
Dag allen,

In de bijlage een uitnodiging voor de 12 van Brussel. Helaas geen uren meer daar de organisatie de zaal niet meer op zaterdag kan krijgen.
De formule is daarom 12 semi-rapidparttijen van 12 minuten + 5sec bonus.

Inschrijvingen kan tot 15 april via mail (les12heuresdebruxelles@yahoo.be) met een maximum van 40 spelers. U mag mij in info zetten (ronaldschalley@skynet.be).

Mvg,

Ronald Schalley vanwege de organisatie (Luc Jennes & Jean-Claude Fabeck).


Attachments:
Invitation_2018.pdf [142.27 KiB]
Downloaded 49 times
Uitnodiging_2018.pdf [112.38 KiB]
Downloaded 105 times
Top
   
PostPosted: Wed Feb 28, 2018 20:18 
Offline

Joined: Fri Mar 19, 2004 15:19
Posts: 70
eitje wrote:
Dag allen,

In de bijlage een uitnodiging voor de 12 van Brussel. Helaas geen uren meer daar de organisatie de zaal niet meer op zaterdag kan krijgen.
De formule is daarom 12 semi-rapidparttijen van 12 minuten + 5sec bonus.

Inschrijvingen kan tot 15 april via mail (les12heuresdebruxelles@yahoo.be) met een maximum van 40 spelers. U mag mij in info zetten (ronaldschalley@skynet.be).

Mvg,

Ronald Schalley vanwege de organisatie (Luc Jennes & Jean-Claude Fabeck).



Zie ook https://sites.google.com/site/lesdouzeh ... rticipants voor de deelnemerslijst.


Top
   
PostPosted: Thu Mar 01, 2018 22:20 
Offline

Joined: Fri Mar 19, 2004 15:19
Posts: 70
De eerst vijf inschrijvingen zijn binnen:


Fred van Amersfoort 1957 Alg
Patrick Casaril MF 2121 Alg
Adiatu Adesoji Ibrahim CMF 2200 Alg
Frans de Jonge Alg
Kees Romijn MF 2132 Alg


Top
   
PostPosted: Sat Mar 03, 2018 09:13 
Offline

Joined: Fri Mar 19, 2004 15:19
Posts: 70
Het programma vooropgesteld door de organisatie:

Dimanche 22 avril 2018:

09h30 - 09h45 : Arrivée des participants et Inscription.
09h45 - 10h00: Placement des joueurs et Bienvenue
10h00 - 10h34: Première Ronde
10h36 - 11h10: Ronde 2
11h12 - 11h46: Ronde 3
11h48 - 12h22: Ronde 4
12h22 - 13h00: PAUSE
13h00 - 13h34: Ronde 5
13h36 - 14h10: Ronde 6
14h12 - 14h46: Ronde 7
14h48 - 15h22: Ronde 8
15h24 - 15h58: Ronde 9
16h00 - 16h34: Ronde 10
16h36 - 17h10: Ronde 11
17h12 - 17h46: Ronde 12
17h46 - 18h00: Proclamation des résultats et Distribution des Prix.


Top
   
PostPosted: Thu Mar 08, 2018 22:20 
Offline

Joined: Fri Mar 19, 2004 15:19
Posts: 70
Ondertussen zitten we, ruim anderhalve maand voor het toernooi, aan negen deelnemers:

1 Casaril Patrick I D. Mosan-Renaissance
2 de Jonge Frans I Damclub Heijmans Excelsior Rosmalen
3 Romijn Kees I Van Stigt Thans Schiedam
4 van Amersfoort Fred I TDT Salland
5 Ibrahim Adiatu I Damier Royal Ixellois
6 Vandeberg Yves I Brabo Antwerpen
7 Labis Albert I La Couture Bas-Pays d'Artois
8 Delattre Laurent I La Couture Bas-Pays d'Artois
9 Kumbu Jean I

Er is dus nog plaats voor 31 dammers, ongeacht hun niveau.

Alle uitslagen zullen op de dag zelf hopelijk te volgen zijn in Toernooibase. Nu staat er enkel de deelnemerslijst. Zie:

http://toernooibase.kndb.nl/opvraag/sta ... afko=23&r=

Ook de organisatie heeft een website:

https://sites.google.com/site/detwaalfurenvanbrussel/

Mvg,

Ronald


Last edited by eitje on Tue Mar 13, 2018 17:00, edited 1 time in total.

Top
   
PostPosted: Tue Mar 13, 2018 12:16 
Offline

Joined: Fri Mar 19, 2004 15:19
Posts: 70
De inschrijvingen lopen langzaam maar zeker binnen.

We zitten aan 16 deelnemers. Opvallend weinig Belgen?

01 Casaril Patrick I Mosan-Renaissance
02 de Jonge Frans I Damclub Heijmans Excelsior Rosmalen
03 Romijn Kees Van Stigt Thans Schiedam
04 van Amersfoort Fred I TDT Salland
05 Ibrahim Adiatu I Damier Royal Ixellois
06 Vandeberg Yves I Brabo Antwerpen
07 Labis Albert I La Couture Bas-Pays d'Artois
08 Delattre Laurent I La Couture Bas-Pays d'Artois
09 Kumbu Jean I
10 Hermans Valère I DC Sint-Truiden
11 Klarenbeek Henk I DES - Lunteren
12 Trouet Michel I Damier Sprimontois
13 Mouflard Muriel I Raes DC Maastricht
14 Damen Andy I Raes DC Maastricht
15 Schoenmakers Gijs I Raes DC Maastricht
16 Verheggen Dré (I) Raes DC Maastricht

Er is dus nog plaats voor 24 dammers, ongeacht hun niveau.

Alle uitslagen zullen op de dag zelf te volgen zijn in Toernooibase. Nu staat er enkel de deelnemerslijst. Zie:

http://toernooibase.kndb.nl/opvraag/sta ... afko=23&r=

Mvg,

Ronald


Top
   
PostPosted: Tue Mar 20, 2018 18:12 
Offline

Joined: Fri Mar 19, 2004 15:19
Posts: 70
Door één afzegging en drie nieuwe aanmeldingen zitten we op ruim een maand van het toernooi al op 18 spelers uit vier landen.
Een weekendje Brussel met op zondag een toernooitje?

01 Casaril Patrick I Mosan-Renaissance
02 de Jonge Frans I Damclub Heijmans Excelsior Rosmalen
03 Romijn Kees Van Stigt Thans Schiedam
04 van Amersfoort Fred I TDT Salland
05 Ibrahim Adiatu I Damier Royal Ixellois
06 Vandeberg Yves I Brabo Antwerpen
07 Labis Albert I La Couture Bas-Pays d'Artois
08 Delattre Laurent I La Couture Bas-Pays d'Artois
09 Kumbu Jean I
10 Hermans Valère I DC Sint-Truiden
11 Klarenbeek Henk I DES - Lunteren
12 Trouet Michel I Damier Sprimontois
13 Mouflard Muriel I Raes DC Maastricht
14 Damen Andy I Raes DC Maastricht
15 Schoenmakers Gijs I Raes DC Maastricht
16 Libbrecht Alex I Phenix Kortrijk
17 Van Hauwermeiren Bert I Phenix Kortrijk
18 Egels Maxim I Phenix Kortrijk

Er is dus nog plaats voor 22 dammers, ongeacht hun niveau.

http://toernooibase.kndb.nl/opvraag/dee ... 6684&jr=18

https://sites.google.com/site/detwaalfurenvanbrussel/

Mvg,

Ronald Schalley


Top
   
PostPosted: Sun Mar 25, 2018 15:30 
Offline

Joined: Fri Mar 19, 2004 15:19
Posts: 70
Leopold Sekongo heeft zich ingeschreven waarmee we vier oud-winnaars achter de borden krijgen.

01 Casaril Patrick I Mosan-Renaissance
02 de Jonge Frans I Damclub Heijmans Excelsior Rosmalen
03 Romijn Kees Van Stigt Thans Schiedam
04 van Amersfoort Fred I TDT Salland
05 Ibrahim Adiatu I Damier Royal Ixellois
06 Vandeberg Yves I Brabo Antwerpen
07 Labis Albert I La Couture Bas-Pays d'Artois
08 Delattre Laurent I La Couture Bas-Pays d'Artois
09 Kumbu Jean I
10 Hermans Valère I DC Sint-Truiden
11 Klarenbeek Henk I DES - Lunteren
12 Trouet Michel I Damier Sprimontois
13 Mouflard Muriel I Raes DC Maastricht
14 Damen Andy I Raes DC Maastricht
15 Schoenmakers Gijs I Raes DC Maastricht
16 Libbrecht Alex I Phenix Kortrijk
17 Van Hauwermeiren Bert I Phenix Kortrijk
18 Egels Maxim I Phenix Kortrijk
19 Sekongo Léopold I Rotterdam

Er is dus nog plaats voor 21 dammers, ongeacht hun niveau.

http://toernooibase.kndb.nl/opvraag/sta ... afko=23&r=

https://sites.google.com/site/detwaalfurenvanbrussel/

Mvg,

Ronald Schalley


Top
   
PostPosted: Mon Mar 26, 2018 22:11 
Offline

Joined: Fri Mar 19, 2004 15:19
Posts: 70
De organisatie is heel blij te melden dat vaste deelnemer Evert van de Pol zich als 20ste deelnemer heeft ingeschreven.
Daarmee zitten we al aan de helft van de beschikbare plaatsen.

01 Casaril Patrick I Mosan-Renaissance
02 de Jonge Frans I Damclub Heijmans Excelsior Rosmalen
03 Romijn Kees Van Stigt Thans Schiedam
04 van Amersfoort Fred I TDT Salland
05 Ibrahim Adiatu I Damier Royal Ixellois
06 Vandeberg Yves I Brabo Antwerpen
07 Labis Albert I La Couture Bas-Pays d'Artois
08 Delattre Laurent I La Couture Bas-Pays d'Artois
09 Kumbu Jean I
10 Hermans Valère I DC Sint-Truiden
11 Klarenbeek Henk I DES - Lunteren
12 Trouet Michel I Damier Sprimontois
13 Mouflard Muriel I Raes DC Maastricht
14 Damen Andy I Raes DC Maastricht
15 Schoenmakers Gijs I Raes DC Maastricht
16 Libbrecht Alex I Phenix Kortrijk
17 Van Hauwermeiren Bert I Phenix Kortrijk
18 Egels Maxim I Phenix Kortrijk
19 Sekongo Léopold I Rotterdam
20 van de Pol Evert I Barneveld / DES Lunteren

Er is dus nog plaats voor 20 dammers, ongeacht hun niveau.

http://toernooibase.kndb.nl/opvraag/sta ... afko=23&r=

https://sites.google.com/site/detwaalfurenvanbrussel/

Inschrijvingen kan tot 15 april via mail (les12heuresdebruxelles@yahoo.be) met een maximum van 40 spelers. U mag mij in info zetten (ronaldschalley@skynet.be).

Mvg,

Ronald Schalley


Top
   
PostPosted: Thu Apr 05, 2018 20:44 
Offline

Joined: Fri Mar 19, 2004 15:19
Posts: 70
Helaas heeft Kees Romijn zich moeten afmelden maar ondertussen hebben we drie spelers erbij gekregen zodat het aantal nu op 22 staat.
Door de deelname van Renzo Rubele hebben we nu spelers uit 6 verschillende landen (België, Nederland, Frankrijk, Congo, Ivoorkust en Italië).

Er kunnen nog 18 spelers bij!


01 Casaril Patrick I D. Mosan-Renaissance
02 de Jonge Frans I Damclub Heijmans Excelsior Rosmalen
03 van Amersfoort Fred I TDT Salland
04 Ibrahim Adiatu I Damier Royal Ixellois
05 Vandeberg Yves I Brabo Antwerpen
06 Labis Albert I La Couture Bas-Pays d'Artois
07 Delattre Laurent I La Couture Bas-Pays d'Artois
08 Kumbu Jean I
09 Hermans Valère I DC Sint-Truiden
10 Klarenbeek Henk I DES - Lunteren
11 Trouet Michel I Damier Sprimontois
12 Mouflard Muriel I Raes DC Maastricht
13 Damen Andy I Raes DC Maastricht
14 Schoenmakers Gijs I Raes DC Maastricht
15 Libbrecht Alex I De Phenix Kortrijk
16 van Hauwermeiren Bert I De Phenix Kortrijk
17 Egels Maxim I De Phenix Kortrijk
18 Sekongo Léopold I Rotterdam
19 van de Pol Evert I Barneveld / DES Lunteren
20 Devroe Rik I De Phenix Kortrijk
21 De Broeck Henri I Damier Cinquantenaire-Bruxelles
22 Rubele Renzo I Damier Royal Ixellois


http://toernooibase.kndb.nl/opvraag/sta ... afko=23&r=

https://sites.google.com/site/detwaalfurenvanbrussel/

Inschrijvingen kan tot 15 april via mail (les12heuresdebruxelles@yahoo.be) met een maximum van 40 spelers. U mag mij in info zetten (ronaldschalley@skynet.be).


Top
   
PostPosted: Sun Apr 08, 2018 14:50 
Offline

Joined: Fri Mar 19, 2004 15:19
Posts: 70
Twee weken voor het toernooi doen we nog eens een algemene oproep. Kunt u zelf niet, misschien kunt deze oproep doorspelen aan uw kennissen die eventueel interesse hebben om te spelen?

Door één afzegging en drie nieuwe aanmeldingen zitten we 22 spelers uit zes landen.

We hebben nog plaats voor 18 spelers.

12 minuten per partij, per speler plus 5 seconden per zet (Fischer)

Bonjour,
Le dimanche 22 avril auront lieu les Douze Rapides de Bruxelles : 12 parties semi-rapides de 12 minutes + 5 sec par coup.
22 joueurs se sont déjà inscrits (maximum 40), venus de plusieurs pays : France, Belgique, Pays-Bas, Italie, Côte d'Ivoir, Congo

01 Casaril Patrick I D. Mosan-Renaissance
02 de Jonge Frans I Damclub Heijmans Excelsior Rosmalen
03 van Amersfoort Fred I TDT Salland
04 Ibrahim Adiatu I Damier Royal Ixellois
05 Vandeberg Yves I Brabo Antwerpen
06 Labis Albert I La Couture Bas-Pays d'Artois
07 Delattre Laurent I La Couture Bas-Pays d'Artois
08 Kumbu Jean I
09 Hermans Valère I DC Sint-Truiden
10 Klarenbeek Henk I DES - Lunteren
11 Trouet Michel I Damier Sprimontois
12 Mouflard Muriel I Raes DC Maastricht
13 Damen Andy I Raes DC Maastricht
14 Schoenmakers Gijs I Raes DC Maastricht
15 Libbrecht Alex I De Phenix Kortrijk
16 van Hauwermeiren Bert I De Phenix Kortrijk
17 Egels Maxim I De Phenix Kortrijk
18 Sekongo Léopold I Rotterdam
19 van de Pol Evert I Barneveld / DES Lunteren
20 Devroe Rik I De Phenix Kortrijk
21 De Broeck Henri I Damier Cinquantenaire-Bruxelles
22 Rubele Renzo I Damier Royal Ixellois

https://sites.google.com/site/detwaalfurenvanbrussel/ De Twaalf uren van Brussel - Google Sites
sites.google.com

http://toernooibase.kndb.nl/opvraag/sta ... afko=23&r=

Inschrijvingen kan tot 15 april via mail (les12heuresdebruxelles@yahoo.be) met een maximum van 40 spelers. U mag mij in info zetten (ronaldschalley@skynet.be).

Mvg,

Ronald Schalley


Top
   
PostPosted: Mon Apr 09, 2018 22:09 
Offline

Joined: Fri Mar 19, 2004 15:19
Posts: 70
Minder dan twee weken voor het toernooi en de inschrijvingen beginnen binnen te komen.

We zitten aan 26 spelers uit zeven landen.
We hebben nog plaats voor 14 spelers.

Indien u interesse heeft, laat het ons weten.

12 minuten per partij, per speler plus 5 seconden per zet (Fischer)


01 Casaril Patrick I D. Mosan-Renaissance
02 de Jonge Frans I Damclub Heijmans Excelsior Rosmalen
03 van Amersfoort Fred I TDT Salland
04 Ibrahim Adiatu I Damier Royal Ixellois
05 Vandeberg Yves I Brabo Antwerpen
06 Labis Albert I La Couture Bas-Pays d'Artois
07 Delattre Laurent I La Couture Bas-Pays d'Artois
08 Kumbu Jean I
09 Hermans Valère I DC Sint-Truiden
10 Klarenbeek Henk I DES - Lunteren
11 Trouet Michel I Damier Sprimontois
12 Mouflard Muriel I Raes DC Maastricht
13 Damen Andy I Raes DC Maastricht
14 Schoenmakers Gijs I Raes DC Maastricht
15 Libbrecht Alex I De Phenix Kortrijk
16 van Hauwermeiren Bert I De Phenix Kortrijk
17 Egels Maxim I De Phenix Kortrijk
18 Sekongo Léopold I Rotterdam
19 van de Pol Evert I Barneveld / DES Lunteren
20 Devroe Rik I De Phenix Kortrijk
21 De Broeck Henri I Damier Cinquantenaire-Bruxelles
22 Rubele Renzo I Damier Royal Ixellois
23 Kumbi Julien I
24 Ruesink Henk I Denk en Zet Culemborg
25 Lannoy Louis I Damier Club de Wattrelos
26 Laleuw Victor I Damier Club de Wattrelos


https://sites.google.com/site/detwaalfurenvanbrussel/ De Twaalf uren van Brussel - Google Sites
sites.google.com

http://toernooibase.kndb.nl/opvraag/sta ... afko=23&r=

Inschrijvingen kan tot 15 april via mail (les12heuresdebruxelles@yahoo.be) met een maximum van 40 spelers. U mag mij in info zetten (ronaldschalley@skynet.be).

Mvg,

Ronald Schalley


Top
   
PostPosted: Tue Apr 10, 2018 00:09 
Offline

Joined: Fri Mar 19, 2004 15:19
Posts: 70
De inschrijvingen gaan opeens harder dan ik kan rennen.

We zitten nu aan 29 inschrijvingen.
Er kunnen er nog 11 bij.

Indien u interesse heeft, laat het ons weten.
Alle info vindt u terug op:
https://sites.google.com/site/detwaalfurenvanbrussel/ De Twaalf uren van Brussel - Google Sites
sites.google.com

12 minuten per partij, per speler plus 5 seconden per zet (Fischer)

01 Casaril Patrick I D. Mosan-Renaissance
02 de Jonge Frans I Damclub Heijmans Excelsior Rosmalen
03 van Amersfoort Fred I TDT Salland
04 Ibrahim Adiatu I Damier Royal Ixellois
05 Vandeberg Yves I Brabo Antwerpen
06 Labis Albert I La Couture Bas-Pays d'Artois
07 Delattre Laurent I La Couture Bas-Pays d'Artois
08 Kumbu Jean I
09 Hermans Valère I DC Sint-Truiden
10 Klarenbeek Henk I DES - Lunteren
11 Trouet Michel I Damier Sprimontois
12 Mouflard Muriel I Raes DC Maastricht
13 Damen Andy I Raes DC Maastricht
14 Schoenmakers Gijs I Raes DC Maastricht
15 Libbrecht Alex I De Phenix Kortrijk
16 van Hauwermeiren Bert I De Phenix Kortrijk
17 Egels Maxim I De Phenix Kortrijk
18 Sekongo Léopold I Rotterdam
19 van de Pol Evert I Barneveld / DES Lunteren
20 Devroe Rik I De Phenix Kortrijk
21 De Broeck Henri I Damier Cinquantenaire-Bruxelles
22 Rubele Renzo I Damier Royal Ixellois
23 Kumbi Julien I
24 Ruesink Henk I Denk en Zet Culemborg
25 Lannoy Louis I Damier Club de Wattrelos
26 Laleuw Victor I Damier Club de Wattrelos
27 van de Veen Jan I PDC Putten
28 van de Ploeg Ton I DVBaarn
29 Timmer Henk I PDC Putten / DES - Lunteren

http://toernooibase.kndb.nl/opvraag/sta ... afko=23&r=

Inschrijvingen kan tot 15 april via mail (les12heuresdebruxelles@yahoo.be) met een maximum van 40 spelers. U mag mij in info zetten (ronaldschalley@skynet.be).

Mvg,

Ronald Schalley


Top
   
PostPosted: Wed Apr 11, 2018 22:04 
Offline

Joined: Fri Mar 19, 2004 15:19
Posts: 70
We hebben de kaap van dertig spelers bereikt en daar zijn we heel blij mee gezien er twee jaar geleden maar 22 deelnemers waren.

De plaatsjes beginnen stilaan op te geraken. We hebben nog maar 10 startbewijzen over.

Indien u van plan bent om mee te doen, laat het ons zo snel mogelijk weten. 40 spelers is echt het maximale aantal dat we kunnen zetten.

Alle info vindt u terug op:
https://sites.google.com/site/detwaalfurenvanbrussel/ De Twaalf uren van Brussel - Google Sites
sites.google.com

Inschrijvingen kan tot 15 april via mail (les12heuresdebruxelles@yahoo.be). U mag mij in info zetten (ronaldschalley@skynet.be).

01 Casaril Patrick I Damier Mosan-Renaissance
02 de Jonge Frans I Damclub Heijmans Excelsior Rosmalen
03 van Amersfoort Fred I TDT Salland
04 Ibrahim Adiatu I Damier Royal Ixellois
05 Vandeberg Yves I Brabo Antwerpen
06 Labis Albert I La Couture Bas-Pays d'Artois
07 Delattre Laurent I La Couture Bas-Pays d'Artois
08 Kumbu Jean I
09 Hermans Valère I DC Sint-Truiden
10 Klarenbeek Henk I DES - Lunteren
11 Trouet Michel I Damier Sprimontois
12 Mouflard Muriel I Raes DC Maastricht
13 Damen Andy I Raes DC Maastricht
14 Schoenmakers Gijs I Raes DC Maastricht
15 Libbrecht Alex I De Phenix Kortrijk
16 van Hauwermeiren Bert I De Phenix Kortrijk
17 Egels Maxim I De Phenix Kortrijk
18 Sekongo Léopold I Rotterdam
19 van de Pol Evert I Barneveld / DES Lunteren
20 Devroe Rik I De Phenix Kortrijk
21 De Broeck Henri I Damier Cinquantenaire-Bruxelles
22 Rubele Renzo I Damier Royal Ixellois
23 Kumbi Julien I
24 Ruesink Henk I Denk en Zet Culemborg
25 Lannoy Louis I Damier Club de Wattrelos
26 Laleuw Victor I Damier Club de Wattrelos
27 van de Veen Jan I PDC Putten
28 van de Ploeg Ton I DVBaarn
29 Timmer Henk I PDC Putten / DES - Lunteren
30 Behalal Simon I Damier Cinquantenaire-Bruxelles

Alle resultaten zullen te volgen zijn op:

http://toernooibase.kndb.nl/opvraag/sta ... afko=23&r=


Mvg,

Ronald Schalley


Top
   
PostPosted: Thu Apr 12, 2018 22:42 
Offline

Joined: Fri Mar 19, 2004 15:19
Posts: 70
We zitten aan 31 deelnemers.
Nog 9 plaatsen vrij.

Indien u van plan bent om mee te doen, laat het ons zo snel mogelijk weten. 40 spelers is echt het maximale aantal dat we kunnen zetten.

Alle info vindt u terug op:
https://sites.google.com/site/detwaalfurenvanbrussel/ De Twaalf uren van Brussel - Google Sites
sites.google.com

Inschrijvingen kan tot 15 april via mail (les12heuresdebruxelles@yahoo.be). U mag mij in info zetten (ronaldschalley@skynet.be).

01 Casaril Patrick I Damier Mosan-Renaissance
02 de Jonge Frans I Damclub Heijmans Excelsior Rosmalen
03 van Amersfoort Fred I TDT Salland
04 Ibrahim Adiatu I Damier Royal Ixellois
05 Vandeberg Yves I Brabo Antwerpen
06 Labis Albert I La Couture Bas-Pays d'Artois
07 Delattre Laurent I La Couture Bas-Pays d'Artois
08 Kumbu Jean I
09 Hermans Valère I DC Sint-Truiden
10 Klarenbeek Henk I DES - Lunteren
11 Trouet Michel I Damier Sprimontois
12 Mouflard Muriel I Raes DC Maastricht
13 Damen Andy I Raes DC Maastricht
14 Schoenmakers Gijs I Raes DC Maastricht
15 Libbrecht Alex I De Phenix Kortrijk
16 van Hauwermeiren Bert I De Phenix Kortrijk
17 Egels Maxim I De Phenix Kortrijk
18 Sekongo Léopold I Rotterdam
19 van de Pol Evert I Barneveld / DES Lunteren
20 Devroe Rik I De Phenix Kortrijk
21 De Broeck Henri I Damier Cinquantenaire-Bruxelles
22 Rubele Renzo I Damier Royal Ixellois
23 Kumbi Julien I
24 Ruesink Henk I Denk en Zet Culemborg
25 Lannoy Louis I Damier Club de Wattrelos
26 Laleuw Victor I Damier Club de Wattrelos
27 van de Veen Jan I PDC Putten
28 van de Ploeg Ton I DVBaarn
29 Timmer Henk I PDC Putten / DES - Lunteren
30 Behalal Simon I Damier Cinquantenaire-Bruxelles
31 Runhaar René I Damclub Hilversum

Alle resultaten zullen te volgen zijn op:

http://toernooibase.kndb.nl/opvraag/sta ... afko=23&r=

Mvg,

Ronald Schalley


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 22 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited