World Draughts Forum

It is currently Wed Nov 22, 2017 10:05

All times are UTC+01:00




Post new topic  Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
PostPosted: Sat Jan 23, 2016 13:34 
Offline

Joined: Sun Oct 03, 2004 18:52
Posts: 94
Dammers,

Op zaterdag 6 februari 2016 is het weer zover, dan organiseren we voor de 12e keer het
Hepie Koelstra Rapiddamtoernooi en tevens het
Fries Kampioenschap Rapiddammen 2016 !!

Het damtoernooi waar je MILJONAIR kunt worden !!

Zoals elk jaar is Bakkerij Schotanus weer aanwezig met een overheerlijk stuk oranjekoek voor elke deelnemer !

Het toernooi begint om 10.00 uur in De Jister, Bjirkewei 103A te Twijzelerheide.
Er worden 7 ronden Zwitsers gespeeld, met 25 minuten per persoon per partij.
Er zijn geldprijzen voor de nummers 1,2 en 3 van elke groep.
Groep A zijn spelers met een rating boven 1050, B = 800-1050 en C onder 800.

De titel Fries Kampioen Rapiddammen gaat naar het hoogst eindigende PFDB lid !!

Ceremoniemeester is wederom onze sterke man en dammer Tjalling van den Bosch

Winnaars voorgaande edities:

2005: Tjalling Goedemoed
2006: Gerlof Kolk
2007: Alexander Schwarzman uit Moskou (wereldkampioen)
2008: Alexander Schwarzman uit Moskou (wereldkampioen)
2009: Bruno Fopa uit Kameroen, tevens Fries Kampioen !!
2010: Bastiaan Hollander, tevens Fries Kampioen !!
2011: Johan Teake Dekker, tevens Fries Kampioen !!
2012: Jean-Marc Ndjofang toernooiwinnaar, Hans Zondervan Fries Kampioen !!
2013: Jean-Marc Ndjofang toernooiwinnaar, Johan Teake Dekker Fries Kampioen !!
2014: Tjalling van den Bosch, tevens Fries Kampioen !!
2015: Andrej Kalmakov, Bassirou Ba Fries Kampioen !!

Opgave tot en met vrijdag 5 februari 2016, 18.00 uur bij
Hans v. Dijk, 0511-476024, 06-15183834 jw.vandijk@knid.nl of Leo v. d. Galien, 06-42347806, l.vandergalien@knid.nl

Wordt jij de volgende winnaar van ons toernooi en ga je ook met een dikke geldprijs en beker naar huis ?


Top
   
PostPosted: Mon Feb 01, 2016 17:05 
Offline

Joined: Sun Oct 03, 2004 18:52
Posts: 94
Voorlopige deelnemerslijst per 1-2-2016


Tjalling Goedemoed A 1389
Taeke Kooistra A 1319
Sjoerd Koopman A 1274
Anton Schotanus A 1234
Hans Zondervan A 1228
Tjalling van den Bosch A 1172
Jacob de Vries A 1158
Bart Visser A 1120
Rein van der Wal A 1098 onder voorbehoud
Iskander Al Saraifi A 1097
Bert Begeman A 1092
Aize Plantinga A 1084
Tjalling Oegema A 1074
Gerrit Terpstra A 1058
Jaap Huizinga A 1051

Leo van der Galien B 1035
Arnold Wiegersma B 1021
Henk Stapert B 1018
Durk Douma B 1005
Jan Terpstra B 1003
Gerrit Reitsma B 998
Bert Oegema B 994
Meinze Feenstra B 991
Hans van Dijk B 989
Siep Altena B 982
Gijs Koelstra B 976
Jan Peters B 962
Harm Terpstra B 942
Jilles van Kesteren B 928
Engelbert Pronk B 916
Wim Riddersma B 880
Geert Rozenberg B 856
Piet Wiersma B 856
Sietse Terpstra B 846
Kees Oste B 801

Hidde Risselada C 795
Bram Scholma C 0
Egge Reinsma C 0
Gepke Koopman C 0
Heddy Andringa C 0


Top
   
PostPosted: Thu Feb 04, 2016 18:57 
Offline

Joined: Sun Oct 03, 2004 18:52
Posts: 94
Aanpassing ivm met de weinige spelers in de C - categorie:

Oud: Groep A zijn spelers met een rating boven 1050, B = 800-1050 en C onder 800.

Nieuw: Groep A zijn spelers met een rating boven 1050, B = 900-1050 en C onder 900 !!

De voorlopige deelnemerslijst per 4-2-2016 ziet er dan als volgt uit:

Jean Marc Ndjofang A 1492
Tjalling Goedemoed A 1389
Johan Teake Dekker A 1342
Taeke Kooistra A 1319
Sjoerd Koopman A 1274
Anton Schotanus A 1234
Hans Zondervan A 1228
Tjalling van den Bosch A 1172
Jacob de Vries A 1158
Bernard Post A 1146
Bart Visser A 1120
Rein van der Wal ? A 1098
Iskander Al Saraifi A 1097
Bert Begeman A 1092
Aize Plantinga A 1084
Tjalling Oegema A 1074
Gerrit Terpstra A 1058
Jaap Huizinga A 1051

Jan de Vos B 1044
Leo van der Galien B 1035
Arnold Wiegersma B 1021
Henk Stapert B 1018
Durk Douma B 1005
Jan Terpstra B 1003
Gerrit Reitsma B 998
Bert Oegema B 994
Meinze Feenstra B 991
Hans van Dijk B 989
Siep Altena B 982
Gijs Koelstra B 976
Jan Peters B 962
Siep Berkepas B 954
Harm Terpstra B 942
Engelbert Pronk B 916

Douwe Douma C 887
Wim Riddersma C 880
Geert Rozenberg C 856
Piet Wiersma C 856
Sietse Terpstra C 846
Kees Oste C 801
Hidde Risselada C 795
Tom Huizinga C 751
Bram Scholma C 0
Gepke Koopman C 0
Heddy Andringa C 0


Top
   
PostPosted: Fri Feb 05, 2016 18:16 
Offline

Joined: Sun Oct 03, 2004 18:52
Posts: 94
Deelnemerslijst definitief:

Jean-Marc Ndjofang A 1492
Johan Teake Dekker A 1342
Jan Algra A 1327
Taeke Kooistra A 1319
Sjoerd Koopman A 1274
Anton Schotanus A 1234
Hans Zondervan A 1228
Tjalling van den Bosch A 1172
Jacob de Vries A 1158
Bernard Post A 1146
Bart Visser A 1120
Bert Begeman A 1092
Aize Plantinga A 1084
Tjalling Oegema A 1074
Piet Leijenaar A 1069
Gerrit Terpstra A 1058
Jaap Huizinga A 1051

Jan de Vos B 1044
Leo van der Galien B 1035
Arnold Wiegersma B 1021
Robby Koendjbiharie B 1017
Durk Douma B 1005
Jan Terpstra B 1003
Don Khedoe B 1000
Gerrit Reitsma B 998
Bert Oegema B 994
Meinze Feenstra B 991
Hans van Dijk B 989
Siep Altena B 982
Gijs Koelstra B 976
Fenno Werkman B 971
Jan Peters B 962
Siep Berkepas B 954
Harm Terpstra B 942
Engelbert Pronk B 916
Boike Mathoera B 905

Douwe Douma C 887
Wim Riddersma C 880
Piet Wiersma C 856
Sietse Terpstra C 846
Kees Oste C 801
Hidde Risselada C 795
Tom Huizinga C 751
Jan Sloot C 729
Bram Scholma C 0
Gepke Koopman C 0
Heddy Andringa C 0
Klaas Rozema C 0


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC+01:00


Who is online

Users browsing this forum: Google Adsense [Bot] and 15 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited