World Draughts Forum

It is currently Fri Dec 15, 2017 03:33

All times are UTC+01:00




Post new topic  Reply to topic  [ 23 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
PostPosted: Fri Sep 23, 2011 11:24 
Offline

Joined: Fri Sep 19, 2003 10:36
Posts: 549
Hierbij nodigen wij u graag uit voor de vierentwintigste editie van het Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden. Dit toernooi wordt gehouden op vrijdag 30 december 2011 en vindt plaats onder auspiciën van Damclub IJmuiden. De speelzaal, de Coen Bais-zaal, is in de Jan Ligthartschool, Eksterlaan 8 te IJmuiden.

Wedstrijdvoorwaarden

Dit traditionele sneldamtoernooi wordt gespeeld in drie groepen: Eregroep, Hoofdgroep en Promotiegroep. Het speeltempo bedraagt drie minuten plus twee seconden per zet per speler per partij. In iedere groep spelen de maximaal 28 deelnemers een rond toernooi. Bij gelijk eindigen op plaatsen die voor een geldprijs in aanmerking komen, dienen drie partijen van drie minuten per speler per partij gespeeld te worden. Indien dan nog spelers gelijk eindigen beslist eerst het onderling resultaat en dan het S.B.-systeem. Deelnemers die door eigen toedoen in een voor hun speelsterkte te lage groep meespelen (bijvoorbeeld door te laat komen) verliezen hun recht op prijzengeld. Arbitrage aanvragen is niet mogelijk; het organisatiecomité doet wel een beroep op uw sportiviteit. Voor het overige worden de wedstrijdvoorwaarden van de KNDB gehanteerd. Per groep is tenminste één groepsleider aanwezig.

Inschrijfgeld

Het inschrijfgeld voor de Eregroep bedraagt € 12,- , voor de Hoofdgroep € 9,- en voor de Promotiegroep € 6,-. De eerste vijf GMI’s die zich voor dit toernooi opgeven hoeven geen inschrijfgeld te betalen. Het inschrijfgeld dient vlak voor aanvang van het toernooi te worden voldaan.

Prijzen

De naam van de winnaar van de Eregroep wordt gegraveerd in de “Oudejaars Sneldamtoernooi”-bokaal. De bokaal zelf blijft in het bezit van Damclub IJmuiden. Het prijzengeld is als volgt verdeeld:

Eregroep Hoofdgroep Promotiegroep
1e prijs € 150,- € 60,- € 50,-
2e prijs € 60,- € 50,- € 40,-
3e prijs € 50,- € 40,- € 30,-
4e prijs € 40,- € 30,- € 20,-
5e prijs € 30,- € 20,- € 10,-

Inschrijven

U kunt zich inschrijven via www.damclubijmuiden.nl of via Martin van Dijk: 06 14 89 71 43.
Inschrijven via e-mail is ook mogelijk: [email protected] . In dat geval vermeldt u uw voor- en achternaam, woonplaats, e-mailadres, rating en de door u gewenste groep. Meer informatie kunt u vinden op de eerder genoemde website.

Aanvang en prijsuitreiking

U wordt verzocht om uiterlijk 10.00 uur aanwezig te zijn. Deelnemers die op dit tijdstip niet aanwezig zijn en de organisatie hiervan niet op de hoogte gebracht hebben verliezen het recht om mee te doen. In noodgevallen kan de toernooileiding tijdens de toernooidag op het volgende nummer worden bereikt: (0255) 510274. De prijsuitreiking zal rond 17.30 uur plaatshebben.

Wij rekenen wederom op een druk bezet, spannend, sportief, spectaculair maar vooral gezellig toernooi.

Namens het organisatiecomité,

Martin van Dijk


Top
   
PostPosted: Fri Sep 23, 2011 11:36 
Offline

Joined: Fri Sep 19, 2003 10:36
Posts: 549
Toernooiwinnaars:

2010 Frerik Andriessen
2009 Jean Marc Ndjofang
2008 Jean Marc Ndjofang
2007 Jeroen van den Akker
2006 Anton van Berkel
2005 Bas Messemaker
2004 Jean Marc Ndjofang
2003 N'Diaga Samb
2002 Jeroen van den Akker
2001 N'Diaga Samb
2000 René Boulonois
1999 Evert Bronstring
1998 René Boulonois
1997 Jeroen Sterel
1996 Richard Mooser
1995 Hans Jansen
1994 Jeroen Sterel
1993 Otgonbayarid Tuvshinbold
1992 N'Diaga Samb
1991 Johan Wiering
1990 Marco Wiering
1989 René Boulonois
1988 Jeroen Sterel

Prijswinnaars 2010:

Eregroep

1. Frerik Andriessen 24-43
2. Heijn Meijer 24-37
3. Leopold Sekongo 24-36
4. Richard Mooser 24-35
5. Ivo de Jong 24-33

Hoofdgroep

1. John Dalman 24-36
2. Fred Elgersma 24-35
3. Ali Fthalla 24-31
4/5. Joop Wind, Hans van den Heuvel 24-30

Promotiegroep:

1. Raymond Koopmanschap 25-46
2. Mitchel Mensinga 25-40
3. Gilles Yeung 25-39
4. Josua Meindertsma 25-38
5. Timo Kuipers 25-37

Image

Frerik Andriessen, winnaar 2010

Image


Top
   
PostPosted: Fri Sep 23, 2011 14:11 
Offline

Joined: Fri Sep 19, 2003 10:36
Posts: 549
Inschrijvingen per 23 september:

Eregroep (max. 28 spelers):

1. Martin van Dijk Zaandijk 1239

Hoofdgroep (max. 28 spelers):

1. Jan Groeneweg Schagen 1116
2. Marcel Kosters Haarlem 1161

Promotiegroep (max. 28 spelers):

1. Stella van Buuren Velserbroek 704


Top
   
PostPosted: Fri Sep 23, 2011 14:46 
Offline
User avatar

Joined: Mon Sep 29, 2003 15:21
Posts: 7564
Real name: Tj. Goedemoed
Location: Ktar
[quote="Dolly's brother"]Toernooiwinnaars:

2010 Frerik Andriessen
2009 Jean Marc Ndjofang
2008 Jean Marc Ndjofang
2007 Jeroen van den Akker
2006 Anton van Berkel
2005 Bas Messemaker
2004 Jean Marc Ndjofang
2003 N'Diaga Samb
2002 Jeroen van den Akker
2001 N'Diaga Samb
2000 René Boulonois
1999 Evert Bronstring
1998 René Boulonois
1997 Jeroen Sterel
1996 Richard Mooser
1995 Hans Jansen
1994 Jeroen Sterel
1993 Otgonbayarid Tuvshinbold
1992 N'Diaga Samb
1991 Johan Wiering
1990 Marco Wiering
1989 René Boulonois
1988 Jeroen Sterel

Prijswinnaars 2010:

Eregroep

1. Frerik Andriessen 24-43
2. Heijn Meijer 24-37
3. Leopold Sekongo 24-36
4. Richard Mooser 24-35
5. Ivo de Jong 24-33

Hoofdgroep

1. John Dalman 24-36
2. Fred Elgersma 24-35
3. Ali Fthalla 24-31
4/5. Joop Wind, Hans van den Heuvel 24-30

Promotiegroep:

1. Raymond Koopmanschap 25-46
2. Mitchel Mensinga 25-40
3. Gilles Yeung 25-39
4. Josua Meindertsma 25-38
5. Timo Kuipers 25-37

Image


Flerkje, de eerste dammer die aan uiterlijk doet...

_________________
Heaven is no location, but a state of mind


Top
   
PostPosted: Sat Sep 24, 2011 11:17 
Offline

Joined: Fri Sep 19, 2003 10:36
Posts: 549
Inschrijvingen per 30 september:

Eregroep (max. 28 spelers):

1. Martin van Dijk Zaandijk 1239
2. Mike Koopmanschap Heerhugowaard 1340
3. John Dalman Zandvoort 1136
4. Leopold Sekongo Roosendaal 1285
5. GMI Jean Marc Ndjofang Amsterdam 1483

Hoofdgroep (max. 28 spelers):

1. Jan Groeneweg Schagen 1116
2. Marcel Kosters Haarlem 1161
3. Joop Wind Zaandam 1135
4. Roy Coster Sint Pancras 950

Promotiegroep (max. 28 spelers):

1. Stella van Buuren Velserbroek 704
2. Vincent Houtjes Heerde - *
3. Gauke Dirk Nijholt Leeuwarden 800
4. Frank Hagebeek Haarlem 817

* onder voorbehoud


Top
   
PostPosted: Sun Oct 02, 2011 18:48 
Offline

Joined: Fri Sep 19, 2003 10:36
Posts: 549
Inschrijvingen per 3 oktober:

Eregroep (max. 28 spelers):

1. Martin van Dijk Zaandijk 1239
2. Mike Koopmanschap Heerhugowaard 1340
3. John Dalman Zandvoort 1136
4. Leopold Sekongo Roosendaal 1285
5. GMI Jean Marc Ndjofang Amsterdam 1483
6. Martijn van Gortel Sittard 1238
7. Michel Stempher Kampen 1239*

Hoofdgroep (max. 28 spelers):

1. Jan Groeneweg Schagen 1116
2. Marcel Kosters Haarlem 1161
3. Joop Wind Zaandam 1135
4. Roy Coster Sint Pancras 950

Promotiegroep (max. 28 spelers):

1. Stella van Buuren Velserbroek 704
2. Vincent Houtjes Heerde - *
3. Gauke Dirk Nijholt Leeuwarden 800
4. Frank Hagebeek Haarlem 817
5. Jan-Maarten Koorn Assendelft 803

* onder voorbehoud


Top
   
PostPosted: Fri Oct 07, 2011 07:13 
Offline

Joined: Fri Sep 19, 2003 10:36
Posts: 549
Inschrijvingen per 10 oktober:

Eregroep (max. 28 spelers):

1. Martin van Dijk Zaandijk 1239
2. Mike Koopmanschap Heerhugowaard 1340
3. John Dalman Zandvoort 1136
4. Leopold Sekongo Roosendaal 1285
5. GMI Jean Marc Ndjofang Amsterdam 1483
6. Martijn van Gortel Sittard 1238
7. Michel Stempher Kampen 1239*

Hoofdgroep (max. 28 spelers):

1. Jan Groeneweg Schagen 1116
2. Marcel Kosters Haarlem 1161
3. Joop Wind Zaandam 1135
4. Roy Coster Sint Pancras 950
5. Steven den Hollander Rijnsburg 1066

Promotiegroep (max. 28 spelers):

1. Stella van Buuren Velserbroek 704
2. Vincent Houtjes Heerde - *
3. Gauke Dirk Nijholt Leeuwarden 800
4. Frank Hagebeek Haarlem 817
5. Jan-Maarten Koorn Assendelft 803
6. Joep Kerkhoff Haarlem 675

* onder voorbehoud


Top
   
PostPosted: Sun Oct 30, 2011 11:26 
Offline

Joined: Fri Sep 19, 2003 10:36
Posts: 549
Inschrijvingen per 30 oktober:

Eregroep (max. 28 spelers):

1. Martin van Dijk Zaandijk 1239
2. Mike Koopmanschap Heerhugowaard 1340
3. John Dalman Zandvoort 1136
4. Leopold Sekongo Roosendaal 1285
5. GMI Jean Marc Ndjofang Amsterdam 1483
6. Martijn van Gortel Sittard 1238
7. Michel Stempher Kampen 1239*

Hoofdgroep (max. 28 spelers):

1. Jan Groeneweg Schagen 1116
2. Marcel Kosters Haarlem 1161
3. Joop Wind Zaandam 1135
4. Roy Coster Sint Pancras 950
5. Steven den Hollander Rijnsburg 1066
6. Jan Schijff Rijnsburg 959

Promotiegroep (max. 28 spelers):

1. Stella van Buuren Velserbroek 704
2. Vincent Houtjes Heerde - *
3. Gauke Dirk Nijholt Leeuwarden 800
4. Frank Hagebeek Haarlem 817
5. Jan-Maarten Koorn Assendelft 803
6. Joep Kerkhoff Haarlem 675

* onder voorbehoud


Top
   
PostPosted: Sat Nov 05, 2011 17:15 
Offline

Joined: Fri Sep 19, 2003 10:36
Posts: 549
Inschrijvingen per 6 november:

Eregroep (max. 28 spelers):

1. Martin van Dijk Zaandijk 1239
2. Mike Koopmanschap Heerhugowaard 1340
3. John Dalman Zandvoort 1136
4. Leopold Sekongo Roosendaal 1285
5. GMI Jean Marc Ndjofang Amsterdam 1483
6. Martijn van Gortel Sittard 1238
7. Michel Stempher Kampen 1239*

Hoofdgroep (max. 28 spelers):

1. Jan Groeneweg Schagen 1116
2. Marcel Kosters Haarlem 1161
3. Joop Wind Zaandam 1135
4. Roy Coster Sint Pancras 950
5. Steven den Hollander Rijnsburg 1066
6. Jan Schijff Rijnsburg 959
7. Raymond Koopmanschap Heerhugowaard 911

Promotiegroep (max. 28 spelers):

1. Stella van Buuren Velserbroek 704
2. Vincent Houtjes Heerde - *
3. Gauke Dirk Nijholt Leeuwarden 800
4. Frank Hagebeek Haarlem 817
5. Jan-Maarten Koorn Assendelft 803
6. Joep Kerkhoff Haarlem 675
7. René Emmaneel Heerhugowaard 647
8. Teun de Kluyver Rijnsburg 579
9. Maurice Koopmanschap Heerhugowaard 412

* onder voorbehoud


Top
   
PostPosted: Sun Nov 13, 2011 18:15 
Offline

Joined: Fri Sep 19, 2003 10:36
Posts: 549
Inschrijvingen per 13 november:

Eregroep (max. 28 spelers):

1. Martin van Dijk Zaandijk 1239
2. Mike Koopmanschap Heerhugowaard 1340
3. John Dalman Zandvoort 1136
4. Leopold Sekongo Roosendaal 1285
5. GMI Jean Marc Ndjofang Amsterdam 1483
6. Martijn van Gortel Sittard 1238
7. Michel Stempher Kampen 1239*

Hoofdgroep (max. 28 spelers):

1. Jan Groeneweg Schagen 1116
2. Marcel Kosters Haarlem 1161
3. Joop Wind Zaandam 1135
4. Roy Coster Sint Pancras 950
5. Steven den Hollander Rijnsburg 1066
6. Jan Schijff Rijnsburg 959
7. Raymond Koopmanschap Heerhugowaard 911

Promotiegroep (max. 28 spelers):

1. Stella van Buuren Velserbroek 704
2. Vincent Houtjes Heerde - *
3. Gauke Dirk Nijholt Leeuwarden 800
4. Frank Hagebeek Haarlem 817
5. Jan-Maarten Koorn Assendelft 803
6. Joep Kerkhoff Haarlem 675
7. René Emmaneel Heerhugowaard 647
8. Teun de Kluyver Rijnsburg 579
9. Maurice Koopmanschap Heerhugowaard 412
10. Nicole Schouten Haarlem 839

* onder voorbehoud


Top
   
PostPosted: Sat Dec 03, 2011 13:00 
Offline

Joined: Fri Sep 19, 2003 10:36
Posts: 549
De afgelopen tijd had ik problemen met het e-mailadres waarnaar het inschrijfformulier gelinkt is. Mocht u zich via het formulier op de website http://www.damclubijmuiden.nl opgegeven hebben en ziet u uw naam nog niet in de lijst staan, zou u mij dan een e-mail willen sturen?

[email protected]

Inmiddels kunt u overigens het formulier weer gebruiken.

Inschrijvingen per 3 december:

Eregroep (max. 28 spelers):

1. Martin van Dijk Zaandijk 1239
2. Mike Koopmanschap Heerhugowaard 1340
3. John Dalman Zandvoort 1136
4. Leopold Sekongo Roosendaal 1285
5. GMI Jean Marc Ndjofang Amsterdam 1483
6. Martijn van Gortel Sittard 1238
7. Michel Stempher Kampen 1239*
8. Theo Dijkstra Santa Luzia Tavira 1226
9. Jeroen Sterel Shanghai -
10. Feroz Amirkhan Koog aan de Zaan 1197

Hoofdgroep (max. 28 spelers):

1. Jan Groeneweg Schagen 1116
2. Marcel Kosters Haarlem 1161
3. Joop Wind Zaandam 1135
4. Roy Coster Sint Pancras 950
5. Steven den Hollander Rijnsburg 1066
6. Jan Schijff Rijnsburg 959
7. Raymond Koopmanschap Heerhugowaard 911

Promotiegroep (max. 28 spelers):

1. Stella van Buuren Velserbroek 704
2. Vincent Houtjes Heerde - *
3. Gauke Dirk Nijholt Leeuwarden 800
4. Frank Hagebeek Haarlem 817
5. Jan-Maarten Koorn Assendelft 803
6. Joep Kerkhoff Haarlem 675
7. René Emmaneel Heerhugowaard 647
8. Teun de Kluyver Rijnsburg 579
9. Maurice Koopmanschap Heerhugowaard 412
10. Nicole Schouten Haarlem 839

* onder voorbehoud


Top
   
PostPosted: Thu Dec 08, 2011 18:48 
Offline

Joined: Fri Sep 19, 2003 10:36
Posts: 549
Inschrijvingen per 12 december:

Eregroep (max. 28 spelers):

1. Martin van Dijk Zaandijk 1239
2. Mike Koopmanschap Heerhugowaard 1340
3. John Dalman Zandvoort 1136
4. Leopold Sekongo Roosendaal 1285
5. GMI Jean Marc Ndjofang Amsterdam 1483
6. Martijn van Gortel Sittard 1238
7. Michel Stempher Kampen 1239*
8. Theo Dijkstra Santa Luzia Tavira (Portugal) 1226
9. Jeroen Sterel Shanghai (China)-
10. Feroz Amirkhan Koog aan de Zaan 1197
11. Andrew Tjon A Ong Maarssen 1292
12. Cock van Wijk Kockengen 1210
13. Johan Capelle Amsterdam 1325
14. Ramon Sakidin Purmerend 1195
15. Peter van Heun Hilversum 1282

Hoofdgroep (max. 28 spelers):

1. Jan Groeneweg Schagen 1116
2. Marcel Kosters Haarlem 1161
3. Joop Wind Zaandam 1135
4. Roy Coster Sint Pancras 950
5. Jan Schijff Rijnsburg 959
6. Raymond Koopmanschap Heerhugowaard 911
7. Jacqueline Schouten Haarlem 1070
8. Daniël Boom Wateringen 923
9. Mitchel Mensinga Heerhugowaard 871
10. Jimmy Depaepe Wevelgem (België) 1199
11. Theo van den Hoek Tilburg 1196
12. Jack van Buuren Velserbroek 1124*

Promotiegroep (max. 28 spelers):

1. Stella van Buuren Velserbroek 704
2. Vincent Houtjes Heerde - *
3. Gauke Dirk Nijholt Leeuwarden 800
4. Frank Hagebeek Haarlem 817
5. Jan-Maarten Koorn Assendelft 803
6. Joep Kerkhoff Haarlem 675
7. René Emmaneel Heerhugowaard 647
8. Teun de Kluyver Rijnsburg 579
9. Maurice Koopmanschap Heerhugowaard 412
10. Nicole Schouten Haarlem 839
11. Vince van der Wiele IJmuiden 565
12. Dana van der Wiele IJmuiden 528
13. Samantha Mol IJmuiden -
14. Rick Hartman IJmuiden 779

* onder voorbehoud


Top
   
PostPosted: Tue Dec 13, 2011 18:03 
Offline

Joined: Fri Sep 19, 2003 10:36
Posts: 549
Inschrijvingen per 15 december:

Eregroep (max. 28 spelers):

1. Martin van Dijk Zaandijk 1239
2. Mike Koopmanschap Heerhugowaard 1340
3. John Dalman Zandvoort 1136
4. Leopold Sekongo Roosendaal 1285
5. GMI Jean Marc Ndjofang Amsterdam 1483
6. Martijn van Gortel Sittard 1238
7. Michel Stempher Kampen 1239*
8. Theo Dijkstra Santa Luzia Tavira (Portugal) 1226
9. Jeroen Sterel Shanghai (China)-
10. Feroz Amirkhan Koog aan de Zaan 1197
11. Andrew Tjon A Ong Maarssen 1292
12. Cock van Wijk Kockengen 1210
13. Johan Capelle Amsterdam 1325
14. Ramon Sakidin Purmerend 1195
15. Peter van Heun Hilversum 1282
16. Bas Messemaker Katwijk 1371
17. Ben Provoost Amsterdam 1465*

Hoofdgroep (max. 28 spelers):

1. Jan Groeneweg Schagen 1116
2. Marcel Kosters Haarlem 1161
3. Joop Wind Zaandam 1135
4. Roy Coster Sint Pancras 950
5. Jan Schijff Rijnsburg 959
6. Raymond Koopmanschap Heerhugowaard 911
7. Jacqueline Schouten Haarlem 1070
8. Daniël Boom Wateringen 923
9. Mitchel Mensinga Heerhugowaard 871
10. Jimmy Depaepe Wevelgem (België) 1199
11. Theo van den Hoek Tilburg 1196
12. Jack van Buuren Velserbroek 1124*
13. Hans van den Heuvel Amstelveen 1137
14. David Riupassa Eindhoven 1093

Promotiegroep (max. 28 spelers):

1. Stella van Buuren Velserbroek 704
2. Vincent Houtjes Heerde - *
3. Gauke Dirk Nijholt Leeuwarden 800
4. Frank Hagebeek Haarlem 817
5. Jan-Maarten Koorn Assendelft 803
6. Joep Kerkhoff Haarlem 675
7. René Emmaneel Heerhugowaard 647
8. Teun de Kluyver Rijnsburg 579
9. Maurice Koopmanschap Heerhugowaard 412
10. Nicole Schouten Haarlem 839
11. Vince van der Wiele IJmuiden 565
12. Dana van der Wiele IJmuiden 528
13. Samantha Mol IJmuiden -
14. Rick Hartman IJmuiden 779

* onder voorbehoud


Top
   
PostPosted: Fri Dec 16, 2011 14:27 
Offline

Joined: Fri Sep 19, 2003 10:36
Posts: 549
Inschrijvingen per 18 december:

Eregroep (max. 28 spelers):

1. Martin van Dijk Zaandijk 1239
2. Mike Koopmanschap Heerhugowaard 1340
3. John Dalman Zandvoort 1136
4. Leopold Sekongo Roosendaal 1285
5. GMI Jean Marc Ndjofang Amsterdam 1483
6. Martijn van Gortel Sittard 1238
7. Michel Stempher Kampen 1239
8. Theo Dijkstra Santa Luzia Tavira (Portugal) 1226
9. Jeroen Sterel Shanghai (China)-
10. Feroz Amirkhan Koog aan de Zaan 1197
11. Andrew Tjon A Ong Maarssen 1292
12. Cock van Wijk Kockengen 1210
13. Johan Capelle Amsterdam 1325
14. Ramon Sakidin Purmerend 1195
15. Peter van Heun Hilversum 1282
16. Bas Messemaker Katwijk 1371
17. Ben Provoost Amsterdam 1465*
18. Kees Pippel IJmuiden 1327
19. Theo Tesselaar Tuitjenhorn 1200
20. Erwin Heslinga Leeuwarden 1261

Hoofdgroep (max. 28 spelers):

1. Jan Groeneweg Schagen 1116
2. Marcel Kosters Haarlem 1161
3. Joop Wind Zaandam 1135
4. Roy Coster Sint Pancras 950
5. Jan Schijff Rijnsburg 959
6. Raymond Koopmanschap Heerhugowaard 911
7. Jacqueline Schouten Haarlem 1070
8. Daniël Boom Wateringen 923
9. Mitchel Mensinga Heerhugowaard 871
10. Jimmy Depaepe Wevelgem (België) 1199
11. Theo van den Hoek Tilburg 1196
12. Jack van Buuren Velserbroek 1124*
13. Hans van den Heuvel Amstelveen 1137
14. David Riupassa Eindhoven 1093
15. Hans van Dijk Veenwouden 945
16. Timo Kuipers Heerhugowaard 823
17. Fabian Snijder Haarlem 1159

Promotiegroep (max. 28 spelers):

1. Stella van Buuren Velserbroek 704
2. Vincent Houtjes Heerde -
3. Gauke Dirk Nijholt Leeuwarden 800
4. Frank Hagebeek Haarlem 817
5. Jan-Maarten Koorn Assendelft 803
6. Joep Kerkhoff Haarlem 675
7. René Emmaneel Heerhugowaard 647
8. Teun de Kluyver Rijnsburg 579
9. Maurice Koopmanschap Heerhugowaard 412
10. Nicole Schouten Haarlem 839
11. Vince van der Wiele IJmuiden 565
12. Dana van der Wiele IJmuiden 528
13. Samantha Mol IJmuiden -
14. Rick Hartman IJmuiden 779
15. Barry Broek IJmuiden -
16. Ad Vreeswijk Hilversum 807
17. Jan Timmerman IJsselstein 533
18. Aart van Dijk Zaandijk 681

* onder voorbehoud


Top
   
PostPosted: Mon Dec 19, 2011 17:14 
Offline

Joined: Fri Sep 19, 2003 10:36
Posts: 549
Inschrijvingen per 20 december:

Eregroep (max. 28 spelers):

1. Martin van Dijk Zaandijk 1239
2. Mike Koopmanschap Heerhugowaard 1340
3. John Dalman Zandvoort 1136
4. Leopold Sekongo Roosendaal 1285
5. GMI Jean Marc Ndjofang Amsterdam 1483
6. Martijn van Gortel Sittard 1238
7. Michel Stempher Kampen 1239
8. Theo Dijkstra Santa Luzia Tavira (Portugal) 1226
9. Jeroen Sterel Shanghai (China)-
10. Feroz Amirkhan Koog aan de Zaan 1197
11. Andrew Tjon A Ong Maarssen 1292
12. Cock van Wijk Kockengen 1210
13. Johan Capelle Amsterdam 1325
14. Ramon Sakidin Purmerend 1195
15. Peter van Heun Hilversum 1282
16. Bas Messemaker Katwijk 1371
17. Ben Provoost Amsterdam 1465*
18. Kees Pippel IJmuiden 1327
19. Theo Tesselaar Tuitjenhorn 1200
20. Erwin Heslinga Leeuwarden 1261

Hoofdgroep (max. 28 spelers):

1. Jan Groeneweg Schagen 1116
2. Marcel Kosters Haarlem 1161
3. Joop Wind Zaandam 1135
4. Roy Coster Sint Pancras 950
5. Jan Schijff Rijnsburg 959
6. Raymond Koopmanschap Heerhugowaard 911
7. Jacqueline Schouten Haarlem 1070
8. Daniël Boom Wateringen 923
9. Mitchel Mensinga Heerhugowaard 871
10. Jimmy Depaepe Wevelgem (België) 1199
11. Theo van den Hoek Tilburg 1196
12. Jack van Buuren Velserbroek 1124*
13. Hans van den Heuvel Amstelveen 1137
14. David Riupassa Eindhoven 1093
15. Hans van Dijk Veenwouden 945
16. Timo Kuipers Heerhugowaard 823
17. Fabian Snijder Haarlem 1159
18. Martin van der Sluis Alphen a/d Rijn 1127
19. Michael van Dieken Rosario (Argentinië) -*
20. Cees van der Vlis IJmuiden 1114
21. Nick de la Fonteyne Leeuwarden 1045
22. Ali Fthalla Alphen a/d Rijn 1078
23. Edwin Torn Vlaardingen 1171*
24. Michiel Torn Vlaardingen 1050*

Promotiegroep (max. 28 spelers):

1. Stella van Buuren Velserbroek 704*
2. Vincent Houtjes Heerde -
3. Gauke Dirk Nijholt Leeuwarden 800
4. Frank Hagebeek Haarlem 817
5. Jan-Maarten Koorn Assendelft 803
6. Joep Kerkhoff Haarlem 675
7. René Emmaneel Heerhugowaard 647
8. Teun de Kluyver Rijnsburg 579
9. Maurice Koopmanschap Heerhugowaard 412
10. Nicole Schouten Haarlem 839
11. Vince van der Wiele IJmuiden 565
12. Dana van der Wiele IJmuiden 528
13. Samantha Mol IJmuiden -
14. Rick Hartman IJmuiden 779
15. Barry Broek IJmuiden -
16. Ad Vreeswijk Hilversum 807
17. Jan Timmerman IJsselstein 533
18. Aart van Dijk Zaandijk 681

* onder voorbehoud


Last edited by Dolly's brother on Tue Dec 20, 2011 18:05, edited 4 times in total.

Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 23 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+01:00


Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 16 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited