European Youth championship / 01-07 AUGUST 2007

Post Reply
User avatar
FeikeBoomstra
Posts: 306
Joined: Mon Dec 19, 2005 16:48
Location: Emmen

Post by FeikeBoomstra » Fri Aug 03, 2007 10:34

Ik krijg net een sms van Roel dat hij gewonnen heeft.

User avatar
FeikeBoomstra
Posts: 306
Joined: Mon Dec 19, 2005 16:48
Location: Emmen

Post by FeikeBoomstra » Fri Aug 03, 2007 10:47

hans andriessen wrote:
Piet Bouma wrote:Overigens nog een paar vraagjes:
De uitslagen van de Girls Junioren 2e ronde zijn nog niet compleet. Waren ze nog niet uitgespeeld?
Inmiddels staat de volledige uitslag op de Russiche site.
Plus de loting.
Hans, kan je een link geven. Ik kan het niet vinden.

hans andriessen
Posts: 782
Joined: Tue Nov 04, 2003 02:59
Location: Delft

Post by hans andriessen » Fri Aug 03, 2007 10:52

henk stoop wrote:Het lijkt er op dat de organisatie iedereen heeft laten deelnemen die aanwezig was. Logisch is dat er per land per categorie maximaal 3 deelnemers zijn, met voor Rusland een extra organisatieplaats en eventueel een vijfde deelnemer om het even te maken.

Toch zie ik, als de landencodes kloppen:
4 junioren jongens uit Letland
4 aspiranten jongens uit Polen
6 pupillen jongens uit Rusland
6 junioren meisjes uit Rusland
4 aspiranten meisjes uit Litouwen
4 aspiranten meisjes uit Polen
5 pupillen meisjes uit Rusland, maar ook een dummy
De vorige keer, dat het EK in Rusland was (2002, ook St. Petersburg) was er een rel over het aantal deelnemers (en niet alleen daarover).
Rusland wilde met 8 a 10 spelers per categorie deelnemen omdat Rusland
twee dambonden had.
De andere landen hebben daar een stokje voor gestoken.
Zes voor Rusland is echt het maximum, zoals nu.

Als jou waarneming wat betreft die andere landen klopt, begrijp ik daar niets van.
Het is niet in het belang van Rusland zelf en Nederland zou zeker bezwaar gemaakt hebben.
Kan iemand de waarneming van Henk bevestigen?
En wat kunnen onze correspondenten in Rusland daar over vertellen?

hans andriessen
Posts: 782
Joined: Tue Nov 04, 2003 02:59
Location: Delft

Post by hans andriessen » Fri Aug 03, 2007 10:55

FeikeBoomstra wrote:
hans andriessen wrote:
Piet Bouma wrote:Overigens nog een paar vraagjes:
De uitslagen van de Girls Junioren 2e ronde zijn nog niet compleet. Waren ze nog niet uitgespeeld?
Inmiddels staat de volledige uitslag op de Russiche site.
Plus de loting.
Hans, kan je een link geven. Ik kan het niet vinden.
http://www.fmsr.ru/
De site is in het Russisch (voor Feike geen probleem) maar gewoon het bovenste bericht aanklikken.
De lijst is in westers schrift.

User avatar
FeikeBoomstra
Posts: 306
Joined: Mon Dec 19, 2005 16:48
Location: Emmen

Post by FeikeBoomstra » Fri Aug 03, 2007 11:03

hans andriessen wrote: http://www.fmsr.ru/
De site is in het Russisch (voor Feike geen probleem) maar gewoon het bovenste bericht aanklikken.
De lijst is in westers schrift.
Teveel eer. Maar ik kan wel lezen wat er op die eerste regel staat:


Sint Petersburg. Resultaat 2e ronde.

WSDVRules
Posts: 202
Joined: Tue Aug 01, 2006 15:02

Ronde 3

Post by WSDVRules » Fri Aug 03, 2007 12:13

Beste mensen,

Hierbij alvast de uitslagen van de nederlanders voor wat betreft de derde ronde. Het aanbod van Piet is heel mooi, maar helaas speelt Jannes veel te lange partijen om alles in te gaan kloppen. Ik stel voor dat iemand dat doet in Nl. m.b.v. de gedetailleerde uitslagen die ik aanlever (als ik ze heb). Door de drukte heb ik ze nog niet van de derde ronde, maar kort na drie uur moet dat lukken.

Nog vier spelers ongeslagen: Lisa!, Ritchie, Mei-Jhi en Roel. Zeer opmerkelijk ook de heksenketelpartij van Michel tegen Safonov, die in remise eindigde!

Hier gaan we:

Lisa 2 (6)
Michelle 0 (2)
Alex 0 (4)
Jannes 1 (3) geeft een gewonnen 4 om 2 remise [img]images/smilies/icon_redface.gif[/img]
Martijn van IJ 2 (4)
Karlijn 1 (4)
Lotte 2 (5)
Martijn de L 1 (3)
Ritchie 2 (6)
Thijs 2 (5)
Mei-Jhi 2 (6)
Heike 1 (4)
Rosa 0 (1)
Frerik 1 (4)
Michel 1 (5)
Roel 2 (6)
Ingrid 0 (2) gisteren ook verloren
Laura 1 (4) gisteren remise
Judith 1 (4) gisteren remise
Pim 1 (5)
Pieter 2 (5)
Zainal 2 (3)

Wat er gisteren mis ging met de uitslagen van de meiden junioren weet ik niet, maar ik ben bang dat ik een incompleet bestand heb gekregen. Vanmiddag stuur ik ook die uitslagen mee!

Tot straks, Hans

hans andriessen
Posts: 782
Joined: Tue Nov 04, 2003 02:59
Location: Delft

Re: Ronde 3

Post by hans andriessen » Fri Aug 03, 2007 12:28

Hans, bedankt voor de uitslagen.
De uitslagen van gisteren staan op een Russische site: http://www.fmsr.ru/

Enne, niet te kritisch voor je zoon, hoor!

Johan Demasure
Posts: 91
Joined: Tue Jun 03, 2003 00:28
Location: Belgium
Contact:

Post by Johan Demasure » Fri Aug 03, 2007 12:32

hans andriessen wrote:
henk stoop wrote:Het lijkt er op dat de organisatie iedereen heeft laten deelnemen die aanwezig was. Logisch is dat er per land per categorie maximaal 3 deelnemers zijn, met voor Rusland een extra organisatieplaats en eventueel een vijfde deelnemer om het even te maken.

Toch zie ik, als de landencodes kloppen:
4 junioren jongens uit Letland
4 aspiranten jongens uit Polen
6 pupillen jongens uit Rusland
6 junioren meisjes uit Rusland
4 aspiranten meisjes uit Litouwen
4 aspiranten meisjes uit Polen
5 pupillen meisjes uit Rusland, maar ook een dummy
De vorige keer, dat het EK in Rusland was (2002, ook St. Petersburg) was er een rel over het aantal deelnemers (en niet alleen daarover).
Rusland wilde met 8 a 10 spelers per categorie deelnemen omdat Rusland
twee dambonden had.
De andere landen hebben daar een stokje voor gestoken.
Zes voor Rusland is echt het maximum, zoals nu.

Als jou waarneming wat betreft die andere landen klopt, begrijp ik daar niets van.
Het is niet in het belang van Rusland zelf en Nederland zou zeker bezwaar gemaakt hebben.
Kan iemand de waarneming van Henk bevestigen?
En wat kunnen onze correspondenten in Rusland daar over vertellen?
simpel Henk,
Nederland heeft ooit de sponsorplaats uitgevonden.
Er doen dus in principe mogelijks vijf russen (3+organisatie+sponsor) mee en als het nog eens oneven is maakt dat zes
in sommige reeksen hadden ze geen reserve om even te maken en hebben ze die plaatsen weggegeven aan landen die een extra speler meehadden.

hans andriessen
Posts: 782
Joined: Tue Nov 04, 2003 02:59
Location: Delft

Post by hans andriessen » Fri Aug 03, 2007 13:31

Johan Demasure wrote:
hans andriessen wrote:En wat kunnen onze correspondenten in Rusland daar over vertellen?
simpel Henk,
Nederland heeft ooit de sponsorplaats uitgevonden.
Er doen dus in principe mogelijks vijf russen (3+organisatie+sponsor) mee en als het nog eens oneven is maakt dat zes
in sommige reeksen hadden ze geen reserve om even te maken en hebben ze die plaatsen weggegeven aan landen die een extra speler meehadden.
Dom (!), aardig (toch) en onbaatzuchtig (?).
Ik kan me voorstellen, dat het niet zo snel lukt om een goede speler uit Ufa of Siberië over te laten komen.
Verstandig, dat ze dan niet een spelertje van de plaatselijke club laten meedoen.

WSDVRules
Posts: 202
Joined: Tue Aug 01, 2006 15:02

Details ronde 3 en loting ronde 4

Post by WSDVRules » Fri Aug 03, 2007 14:05

Vanmiddag het eerste onderlinge treffen tussen land- en clubgenoten pieter en pim.

De details (inclusief ronde 2 dames junioren)

Ronde 3 02-08-2007

damir rysaev - marc hasson 2-0
aleksandr urmanov - alex ketelaars 2-0
shamil gajazov - linas labanauskas 2-0
gusejn gusejnov - kirill pichiugov 0-2
famil kamilli - bartlomiej krolak 0-2
martin jantson - evaldas navickas 0-2
vadim gerasimov - vugar babajev 2-0
maksim dorogan - oleg chepa 2-0
karol cichocki - jannes kromhout 1-1
martijn van ijzendoo - edgars straumanis 2-0
michael rohde - stijn kindt 0-2
chagil zarovniaev - marek jaanimae 2-0
norkus domantas - oskars graznovs 2-0
matvejs kristaps - gergo hordos 2-0
mateusz bielko - andreas jurgenson 2-0


Ronde 4 03-08-2007

bartlomiej krolak - shamil gajazov -
aleksandr urmanov - damir rysaev -
vadim gerasimov - norkus domantas -
kirill pichiugov - alex ketelaars -
stijn kindt - maksim dorogan -
linas labanauskas - martijn van ijzendoo -
evaldas navickas - jannes kromhout -
famil kamilli - gusejn gusejnov -
marc hasson - karol cichocki -
edgars straumanis - vugar babajev -
oleg chepa - matvejs kristaps -
mateusz bielko - michael rohde -
chagil zarovniaev - martin jantson -
marek jaanimae - oskars graznovs -
andreas jurgenson - gergo hordos -

Ranglijst

Land AW Pt WP SB Klr
1 shamil gajazov ru 3 - 6 12 24 1
2 aleksandr urmanov ru 3 - 6 10 20 1
3 damir rysaev ru 3 - 6 9 18 1
4 bartlomiej krolak pl 3 - 5 7 11 -1
5 vadim gerasimov ru 3 - 4 12 12 1
6 alex ketelaars nl 3 - 4 11 10 -1
7 stijn kindt be 3 - 4 10 8 -1
linas labanauskas lt 3 - 4 10 8 -1
martijn van ijzendoo nl 3 - 4 10 8 1
maksim dorogan ua 3 - 4 10 8 1
11 kirill pichiugov ua 3 - 4 9 10 -1
12 jannes kromhout nl 3 - 3 10 10 -1
13 famil kamilli az 3 - 3 10 8 1
14 marc hasson fr 3 - 3 9 3 -1
15 gusejn gusejnov az 3 - 3 8 5 1
16 karol cichocki pl 3 - 3 7 3 1
17 evaldas navickas lt 3 - 3 6 5 -1
18 norkus domantas lt 3 - 3 4 3 1
19 edgars straumanis lv 3 - 2 13 6 -1
20 oleg chepa by 3 - 2 10 6 -1
21 mateusz bielko pl 3 - 2 10 0 1
22 martin jantson ee 3 - 2 9 4 1
23 chagil zarovniaev ru 3 - 2 9 2 1
24 michael rohde de 3 - 2 8 0 1
matvejs kristaps lv 3 - 2 8 0 1
26 vugar babajev az 3 - 2 6 0 -1
27 oskars graznovs lv 3 - 1 11 3 -1
28 marek jaanimae ee 3 - 1 8 3 -1
29 andreas jurgenson ee 3 - 0 7 0 -1
gergo hordos hu 3 - 0 7 0 -1


Ronde 3 02-08-2007

lisa aleven - veronika pikkel 2-0
marta stangret - angelina popova 2-0
klaudia mroczko - michelle de jong 2-0
marija kriskevitch - elza garokalna 0-2
rufina ajupova - katarzyna lament 2-0
joanna sild - valerija krishtal 0-2
manon bouquet - azaliya sagitova 0-2
karina gucan - paula gutmane 2-0
albina shangareeva - kristine nazarova 0-2
fanni legar - minn annabel tismus 1-1


Ronde 4 03-08-2007

marta stangret - lisa aleven -
valerija krishtal - klaudia mroczko -
elza garokalna - rufina ajupova -
angelina popova - karina gucan -
veronika pikkel - azaliya sagitova -
kristine nazarova - marija kriskevitch -
michelle de jong - joanna sild -
paula gutmane - manon bouquet -
minn annabel tismus - katarzyna lament -
albina shangareeva - fanni legar -

Ranglijst

Land AW Pt WP SB Klr
1 lisa aleven nl 3 - 6 8 16 1
marta stangret pl 3 - 6 8 16 1
3 klaudia mroczko pl 3 - 5 9 13 1
4 elza garokalna lv 3 - 5 8 11 -1
5 angelina popova ru 3 - 4 14 16 1
6 veronika pikkel ee 3 - 4 12 12 -1
7 karina gucan md 3 - 4 8 8 1
8 azaliya sagitova ru 3 - 4 8 4 -1
9 rufina ajupova ru 3 - 4 6 4 1
valerija krishtal ua 3 - 4 6 4 -1
11 marija kriskevitch ru 3 - 2 11 2 1
joanna sild ee 3 - 2 11 2 1
manon bouquet fr 3 - 2 11 2 1
14 paula gutmane lv 3 - 2 10 4 -1
15 michelle de jong nl 3 - 2 9 0 -1
16 kristine nazarova lv 3 - 2 6 0 -1
17 minn annabel tismus ee 3 - 1 8 1 -1
18 fanni legar hu 3 - 1 5 1 1
19 albina shangareeva ru 3 - 0 12 0 -1
20 katarzyna lament pl 3 - 0 10 0 -1


Ronde 3 02-08-2007

andrej filimonov - janek jaanimae 1-1
ritchie wijnker - erik jaanimae 2-0
viktor egorov - maksim nesterov 2-0
thijs van den broek - samvel azibekyan 2-0
nikolaj lastochkin - dulus nikolaev 1-1
krzysztof kortas - anthon hanssens 2-0
vadim krupskij - artur tunkevic 1-1
martijn de leeuw - bogdan panchenkov 1-1
maksym sharov - azat muchametov 2-0
andrej melnik - oskar budis 1-1
bert deneef - stefano valentini 0-2
franck cubier - marcel legar 2-0
matyas fekete - ramil salahov 0-2
arturs mitenbergs - nikita svjatskis 0-2
leonids cilevics - szymon morzy 2-0
maximilian rohde - brice taillandier 0-2
karl jaagup kask - anri plaksij 0-2


Ronde 4 03-08-2007

viktor egorov - ritchie wijnker -
janek jaanimae - maksym sharov -
thijs van den broek - andrej filimonov -
maksim nesterov - franck cubier -
dulus nikolaev - stefano valentini -
erik jaanimae - nikolaj lastochkin -
anri plaksij - bogdan panchenkov -
artur tunkevic - krzysztof kortas -
martijn de leeuw - leonids cilevics -
oskar budis - vadim krupskij -
ramil salahov - andrej melnik -
samvel azibekyan - nikita svjatskis -
bert deneef - arturs mitenbergs -
azat muchametov - brice taillandier -
marcel legar - anthon hanssens -
szymon morzy - maximilian rohde -
karl jaagup kask - matyas fekete -

Ranglijst

Land AW Pt WP SB Klr
1 ritchie wijnker nl 3 - 6 9 18 1
2 viktor egorov ru 3 - 6 8 16 -1
3 janek jaanimae ee 3 - 5 11 17 -1
4 thijs van den broek nl 3 - 5 10 16 -1
5 andrej filimonov ru 3 - 5 10 15 1
6 maksim nesterov ru 3 - 4 14 16 -1
7 dulus nikolaev ru 3 - 4 12 15 -1
8 erik jaanimae ee 3 - 4 10 8 -1
9 nikolaj lastochkin ru 3 - 4 8 9 1
10 franck cubier fr 3 - 4 7 4 1
11 stefano valentini it 3 - 4 6 4 -1
maksym sharov ua 3 - 4 6 4 1
13 bogdan panchenkov ua 3 - 3 12 9 -1
14 artur tunkevic lt 3 - 3 10 10 -1
15 leonids cilevics lv 3 - 3 9 5 1
16 oskar budis pl 3 - 3 9 3 -1
17 andrej melnik by 3 - 3 8 8 1
18 nikita svjatskis lv 3 - 3 8 5 1
19 samvel azibekyan am 3 - 3 8 3 -1
ramil salahov az 3 - 3 8 3 -1
21 vadim krupskij by 3 - 3 7 7 1
22 martijn de leeuw nl 3 - 3 6 6 1
23 krzysztof kortas pl 3 - 3 6 5 1
24 bert deneef be 3 - 2 11 4 1
25 azat muchametov ru 3 - 2 10 6 -1
anthon hanssens be 3 - 2 10 6 -1
27 marcel legar hu 3 - 2 10 0 -1
28 brice taillandier fr 3 - 2 7 0 -1
anri plaksij lt 3 - 2 7 0 -1
30 szymon morzy pl 3 - 1 12 3 1
31 arturs mitenbergs lv 3 - 1 10 3 1
32 matyas fekete hu 3 - 0 11 0 1
33 karl jaagup kask ee 3 - 0 9 0 1
34 maximilian rohde de 3 - 0 7 0 1


Ronde 3 02-08-2007

aygul idrisova - arleta flisikowska 1-1
margarita xramcova - karina latysovoic 2-0
lotte aleven - monika pyrcz 2-0
aiyna sobakina - vera xvashinskaja 2-0
karlijn overes - nika leopoldova 1-1
anna graczyk - natalja kotliarova 2-0
gulnaz abubakirova - sophie hasson 2-0
jana zhovnarenko - regina ajupova 0-2
heidi mulla - anna balthazi 0-2
helene tismus - dace kaulena 1-1
anita kjarkuzis - dummy 2-0
olga timoshina - zsofia gerencser 2-0


Ronde 4 03-08-2007

lotte aleven - margarita xramcova -
arleta flisikowska - aiyna sobakina -
karina latysovoic - anna balthazi -
regina ajupova - anna graczyk -
nika leopoldova - gulnaz abubakirova -
karlijn overes - aygul idrisova -
monika pyrcz - vera xvashinskaja -
anita kjarkuzis - jana zhovnarenko -
sophie hasson - olga timoshina -
dace kaulena - natalja kotliarova -
helene tismus - heidi mulla -
dummy - zsofia gerencser -

Ranglijst

Land AW Pt WP SB Klr
1 margarita xramcova by 3 - 6 9 18 1
2 arleta flisikowska pl 3 - 5 10 16 -1
3 aiyna sobakina ru 3 - 5 9 14 1
4 lotte aleven nl 3 - 5 6 9 1
5 karina latysovoic lt 3 - 4 12 12 -1
6 anna graczyk pl 3 - 4 10 12 1
7 nika leopoldova ru 3 - 4 9 9 -1
8 karlijn overes nl 3 - 4 8 9 -1
9 aygul idrisova ru 3 - 4 8 8 1
10 gulnaz abubakirova ru 3 - 4 7 6 1
11 regina ajupova ru 3 - 4 7 4 -1
12 vera xvashinskaja by 3 - 3 12 9 -1
13 monika pyrcz pl 3 - 3 11 8 -1
14 anna balthazi ua 3 - 3 11 6 -1
15 jana zhovnarenko ua 3 - 2 11 4 1
16 sophie hasson fr 3 - 2 10 2 -1
17 natalja kotliarova ua 3 - 2 9 4 1
18 dace kaulena lv 3 - 2 8 2 -1
19 olga timoshina lv 3 - 2 6 0 1
20 anita kjarkuzis lv 3 - 2 5 0 1
21 heidi mulla ee 3 - 1 9 2 1
22 helene tismus ee 3 - 1 8 2 1
23 dummy nn 3 - 0 11 0 -1
24 zsofia gerencser hu 3 - 0 10 0 -1


Ronde 3 02-08-2007

roel boomstra - gerardo pititto 2-0
aleksandr safonov - michel stempher 1-1
sharafaddin aslanzad - pawel golabek 0-2
ainur shaybakov - frerik andriessen 1-1
maksim milshin - martin talimets 2-0
evgenii vyaznikov - andrejs cehanovics 2-0
mateusz piatek - edgar vardanyan 1-1
anton kruglikov - priit tanav 2-0
anti ingel - vlad antonovitch 1-1
nikolaj nikanorov - mikhaylo kolobov 0-2
vladislav balan - albert kovalevskij 1-1
aris brantevics - hein de cokere 0-2
wladyslaw daliga - kamil krygier 1-1
florian dautrenepuis - andr tunkevic 0-2
peteris gailans - adam baumgartner 2-0


Ronde 4 03-08-2007

aleksandr safonov - roel boomstra -
michel stempher - maksim milshin -
mikhaylo kolobov - ainur shaybakov -
evgenii vyaznikov - anton kruglikov -
pawel golabek - frerik andriessen -
martin talimets - edgar vardanyan -
hein de cokere - mateusz piatek -
albert kovalevskij - gerardo pititto -
vlad antonovitch - sharafaddin aslanzad -
anti ingel - vladislav balan -
nikolaj nikanorov - aris brantevics -
priit tanav - peteris gailans -
andr tunkevic - wladyslaw daliga -
kamil krygier - andrejs cehanovics -
adam baumgartner - florian dautrenepuis -

Ranglijst

Land AW Pt WP SB Klr
1 roel boomstra nl 3 - 6 8 16 1
2 michel stempher nl 3 - 5 10 15 -1
3 aleksandr safonov ru 3 - 5 9 13 -1
4 maksim milshin ru 3 - 5 8 12 1
5 ainur shaybakov ru 3 - 4 11 13 1
6 evgenii vyaznikov ru 3 - 4 11 12 1
7 frerik andriessen nl 3 - 4 9 11 -1
8 pawel golabek pl 3 - 4 9 10 -1
9 anton kruglikov ua 3 - 4 8 10 1
mikhaylo kolobov ua 3 - 4 8 10 -1
11 martin talimets ee 3 - 3 12 10 -1
12 mateusz piatek pl 3 - 3 11 11 1
13 albert kovalevskij lt 3 - 3 11 7 -1
14 sharafaddin aslanzad az 3 - 3 10 9 1
15 vladislav balan md 3 - 3 10 7 1
16 anti ingel ee 3 - 3 9 9 1
vlad antonovitch ua 3 - 3 9 9 -1
18 gerardo pititto it 3 - 3 9 3 -1
19 hein de cokere be 3 - 3 6 4 -1
20 edgar vardanyan by 3 - 3 6 3 -1
21 nikolaj nikanorov ru 3 - 2 12 4 1
22 priit tanav ee 3 - 2 10 6 -1
23 wladyslaw daliga pl 3 - 2 9 5 1
24 kamil krygier pl 3 - 2 8 3 -1
25 andrejs cehanovics lv 3 - 2 8 0 -1
26 andr tunkevic lt 3 - 2 7 0 1
27 peteris gailans lv 3 - 2 5 0 1
28 aris brantevics lv 3 - 1 10 2 1
29 florian dautrenepuis fr 3 - 0 10 0 1
30 adam baumgartner hu 3 - 0 7 0 -1


Ronde 3 02-08-2007

sabina kovalevskaja - kadi veski 0-2
matriona nogovitsyna - olga fedorovich 2-0
darja fedorovich - mei-jhi wu 0-2
veronika vilcinskaja - ekaterina kasyan 1-1
heike verheul - julia valeeva 1-1
saina degtyareva - natalia sadowska 1-1
ewa kosobudzka - silvia markovtsy 1-1
katalin vass - annastasiya glebova 0-2
magda pawlowska - arta niedra 2-0
margarita kasputyte - valentina olekseenko 1-1
elvia sober - elena valentini 2-0
ieva brantevica - rosa vermeulen 2-0
helina rajasalu - simona grava 2-0
milda kasputyte - knar azibekyan 2-0


Ronde 4 03-08-2007

mei-jhi wu - matriona nogovitsyna -
kadi veski - annastasiya glebova -
valentina olekseenko - heike verheul -
julia valeeva - darja fedorovich -
sabina kovalevskaja - veronika vilcinskaja -
olga fedorovich - magda pawlowska -
silvia markovtsy - helina rajasalu -
natalia sadowska - elvia sober -
margarita kasputyte - ewa kosobudzka -
ekaterina kasyan - ieva brantevica -
arta niedra - saina degtyareva -
katalin vass - milda kasputyte -
elena valentini - rosa vermeulen -
knar azibekyan - simona grava -

Ranglijst

Land AW Pt WP SB Klr
1 matriona nogovitsyna ru 3 - 6 10 20 1
2 mei-jhi wu nl 3 - 6 9 18 -1
3 kadi veski ee 3 - 5 5 9 -1
4 heike verheul nl 3 - 4 10 13 1
5 julia valeeva ru 3 - 4 10 12 -1
6 sabina kovalevskaja lt 3 - 4 10 10 1
7 olga fedorovich by 3 - 4 9 6 -1
8 magda pawlowska pl 3 - 4 8 10 1
9 veronika vilcinskaja lt 3 - 4 8 9 1
10 darja fedorovich by 3 - 4 8 4 1
11 annastasiya glebova ru 3 - 4 7 8 1
12 silvia markovtsy ua 3 - 3 13 11 -1
13 natalia sadowska pl 3 - 3 11 8 -1
14 ewa kosobudzka pl 3 - 3 9 9 1
15 ekaterina kasyan ua 3 - 3 9 8 -1
16 ieva brantevica lv 3 - 3 9 6 1
17 margarita kasputyte lt 3 - 3 9 3 1
18 elvia sober ee 3 - 3 8 4 1
19 valentina olekseenko ua 3 - 3 7 3 -1
20 saina degtyareva ru 3 - 2 10 6 -1
21 katalin vass hu 3 - 2 10 4 1
22 milda kasputyte lt 3 - 2 10 0 1
23 arta niedra lv 3 - 2 8 0 -1
24 helina rajasalu ee 3 - 2 5 0 1
25 rosa vermeulen nl 3 - 1 12 5 -1
26 simona grava lv 3 - 0 11 0 -1
27 knar azibekyan am 3 - 0 9 0 -1
28 elena valentini it 3 - 0 8 0 -1


Ronde 3 02-08-2007

kirill chulkov - andrei tolchykau 1-1
german struchkov - pim meurs 1-1
nikolai gulyaev - pieter steijlen 0-2
olexandr malafeevsky - lukasz kosobudzki 2-0
damian reszka - arthur hanssens 2-0
andrej matiavin - denis dudco 1-1
michal szczybylo - konstantin selli 1-1
daniele macali - daniele viselli 2-0
marius sidla - navris brantevics 1-1
raitis ozols - matthias glorieux 2-0
mandas janavicius - jevgenijs bercuks 0-2
vitalij nikiforov - zainal palmans 0-2
vladimir melnik - elins shipovskij 2-0
matteo franceschetti - olegs zaicevs 2-0
szabolcs huzian - magomet mechtiev 0-2


Ronde 4 03-08-2007

denis dudco - kirill chulkov -
olexandr malafeevsky - german struchkov -
andrei tolchykau - damian reszka -
pim meurs - pieter steijlen -
andrej matiavin - daniele macali -
magomet mechtiev - nikolai gulyaev -
jevgenijs bercuks - navris brantevics -
zainal palmans - michal szczybylo -
arthur hanssens - marius sidla -
konstantin selli - vladimir melnik -
lukasz kosobudzki - raitis ozols -
daniele viselli - matteo franceschetti -
matthias glorieux - mandas janavicius -
elins shipovskij - vitalij nikiforov -
olegs zaicevs - szabolcs huzian -

Ranglijst

Land AW Pt WP SB Klr
1 kirill chulkov ru 3 - 5 12 19 1
2 olexandr malafeevsky ua 3 - 5 11 17 -1
3 andrei tolchykau by 3 - 5 10 15 -1
pim meurs nl 3 - 5 10 15 -1
pieter steijlen nl 3 - 5 10 15 -1
6 damian reszka pl 3 - 5 9 15 1
7 german struchkov ru 3 - 5 9 13 1
8 andrej matiavin by 3 - 4 9 11 1
9 denis dudco md 3 - 4 8 11 -1
10 daniele macali it 3 - 4 7 4 1
11 nikolai gulyaev ru 3 - 3 11 9 -1
12 navris brantevics lv 3 - 3 10 7 -1
zainal palmans nl 3 - 3 10 7 -1
14 arthur hanssens be 3 - 3 10 6 -1
15 konstantin selli ee 3 - 3 9 5 -1
raitis ozols lv 3 - 3 9 5 1
lukasz kosobudzki pl 3 - 3 9 5 -1
vladimir melnik by 3 - 3 9 5 1
19 marius sidla lt 3 - 3 8 3 1
michal szczybylo pl 3 - 3 8 3 1
21 jevgenijs bercuks lv 3 - 3 5 3 -1
22 daniele viselli it 3 - 2 9 0 1
matteo franceschetti it 3 - 2 9 0 1
24 magomet mechtiev az 3 - 2 8 0 -1
25 mandas janavicius lt 3 - 1 10 4 1
26 vitalij nikiforov ru 3 - 1 9 3 1
27 elins shipovskij ee 3 - 1 9 1 -1
28 matthias glorieux be 3 - 1 7 1 -1
29 szabolcs huzian hu 3 - 0 8 0 1
olegs zaicevs lv 3 - 0 8 0 1


Ronde 2 01-08-2007

margit viirma - laura ratniece 0-2
judith van beek - sofya morozova 1-1
olesia abdullina - ingrid de kok 2-0
svetlana argunova - alia aminova 0-2
diana romanenkova - alexandra elvova 0-2
evita zile - julia romanskaia 1-1
laura andriessen - viktoriya avdeeva 1-1
anna bezzubko - natalia shestakova 1-1
kinga petlicka - ance medne 0-2
paulina borkowska - ieva buzinskaite 2-0
magdalena szczybylo - lidia oleksienko 0-2


Ronde 3 02-08-2007

alia aminova - olesia abdullina 2-0
alexandra elvova - sofya morozova 1-1
laura ratniece - judith van beek 1-1
lidia oleksienko - evita zile 2-0
natalia shestakova - paulina borkowska 2-0
margit viirma - svetlana argunova 0-2
ingrid de kok - julia romanskaia 0-2
anna bezzubko - laura andriessen 1-1
ance medne - viktoriya avdeeva 0-2
kinga petlicka - diana romanenkova 1-1
ieva buzinskaite - magdalena szczybylo 0-2


Ronde 4 03-08-2007

lidia oleksienko - alia aminova -
laura ratniece - anna bezzubko -
julia romanskaia - sofya morozova -
judith van beek - alexandra elvova -
olesia abdullina - svetlana argunova -
viktoriya avdeeva - natalia shestakova -
laura andriessen - paulina borkowska -
margit viirma - kinga petlicka -
evita zile - magdalena szczybylo -
ance medne - ingrid de kok -
diana romanenkova - ieva buzinskaite -

Ranglijst

Land AW Pt WP SB Klr
1 alia aminova ru 3 - 6 9 18 1
2 laura ratniece lv 3 - 4 10 12 1
sofya morozova ru 3 - 4 10 12 -1
judith van beek nl 3 - 4 10 12 -1
5 olesia abdullina ru 3 - 4 10 8 -1
6 natalia shestakova ru 3 - 4 9 11 -1
7 viktoriya avdeeva ru 3 - 4 8 10 -1
8 svetlana argunova ru 3 - 4 8 4 -1
9 julia romanskaia md 3 - 4 7 9 -1
10 alexandra elvova de 3 - 4 7 8 1
11 lidia oleksienko ua 3 - 4 6 8 1
12 laura andriessen nl 3 - 3 11 11 -1
anna bezzubko ua 3 - 3 11 11 1
14 margit viirma ee 3 - 2 12 8 1
evita zile lv 3 - 2 12 8 -1
16 ance medne lv 3 - 2 9 2 1
ingrid de kok nl 3 - 2 9 2 1
18 magdalena szczybylo pl 3 - 2 8 0 1
paulina borkowska pl 3 - 2 8 0 -1
20 diana romanenkova ee 3 - 1 11 1 -1
21 kinga petlicka pl 3 - 1 5 1 1
22 ieva buzinskaite lt 3 - 0 8 0 1

J.Pawlicki
Posts: 360
Joined: Sun Aug 18, 2002 21:51
Location: Szczecin, Poland
Contact:

Team clasyfication

Post by J.Pawlicki » Fri Aug 03, 2007 17:55

Team classyfication (based on EDC rules for this competition)

http://warcaby.com.pl/

hans andriessen
Posts: 782
Joined: Tue Nov 04, 2003 02:59
Location: Delft

Re: Team clasyfication

Post by hans andriessen » Fri Aug 03, 2007 18:05

J.Pawlicki wrote:Team classyfication (based on EDC rules for this competition)

http://warcaby.com.pl/
Thank you. This is a very nice site.
Not only the team classification, but also for every category a kind of cross-table.

WSDVRules
Posts: 202
Joined: Tue Aug 01, 2006 15:02

NL Resultaten magere 4e ronde

Post by WSDVRules » Fri Aug 03, 2007 18:19

Lisa 1
Michelle 2
Alex 1
Jannes 2
Martijn van IJ 2
Karlijn 2
Lotte 1
Martijn de L 0
Ritchie 2 (de enige nog met 100%)
Thijs 1
Mei-Jhi 0
Heike 2
Rosa 1
Frerik 1
Michel 0
Roel 0
Ingrid 0
Laura 1
Judith 1
Pim 1
Pieter 1
Zainal 1

Groet, Hans

Piet Bouma
Posts: 3508
Joined: Sun Nov 02, 2003 13:05
Location: Harlingen

Photo's!!!

Post by Piet Bouma » Fri Aug 03, 2007 20:49

Inmiddels heeft Feike Boomstra een account op Toernooibase om wedstrijdprogramma/uitslagen in te voeren bij het Jeugd-EK. (bedankt Feike!)
Ongetwijfeld zullen de uitslagen nu sneller in Toernooibase on-line staan .
Ook staat er een rechtstreekse koppeling op www.damz.nl

From Villem Lüüs I received some photo's of Estonian participants on the European Youth Championship (thanks Villem!).
Maybe there are other readers who can mail me some photo's (Pawlicki, Jaques Permal?).
It would be nice to get - just as by the WK cadets - a complete photo-collage from the players on Toernooibase.

Jacques PERMAL
Posts: 3384
Joined: Sat Apr 12, 2003 09:15
Location: ROUEN - NORMANDY

Post by Jacques PERMAL » Fri Aug 03, 2007 22:13

FRANCK CUBIER (LYON-FRANCE)

EK Boys Minicadets St. Petersburg 2007

http://img354.imageshack.us/img354/4308 ... nceju4.jpg

Image
Information : my first priority !!

L'info en première ligne !!

Post Reply